Teraz jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 23:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
 Jaką Kamerę za około 2000zł 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaką Kamerę za około 2000zł
Witam jestem zupełnie nowy...

Mam zamiar kupic kamerę za około 2000zł , przejrzałem forum ale nie znalazłem dokładnej i satysfakcjonującej mnie odpowiedzi .Proszę doradzcie mi kamera głónie będzie do zastosowania domowego (wakacje , rodzina )

poniedziałek, 2 sierpnia 2004, 15:16
Nowy
Nowy

Post sony
Myśle, że kamkorder Sony np. TRV14 będzie trafnym wyborem.

poniedziałek, 9 sierpnia 2004, 22:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jak masz już 2000zł to dołuż pare groszy i kup Panasonic NV DS65, fajna kamera, ma kartę SD, wejście i wyjście DV prawie niespotykane w kamerach w tej cenie bez zmiany oprogramowania, jest mała, poręczna, wbudowana lampa LED - trochę doświetla w ciemności. Ma troche fajnych efektów cyfrowych - jak w większości kamer. Zoom 10 optyczny - mógłby być troche większy, cyfrowy 500 ale efektywny do 20 - 30X póżniej słabiutki obraz ale tak jest z zoomem cyfrowym zawsze. Mam ją i jestem zadowolony. Obecna cena to 2699zł.

wtorek, 10 sierpnia 2004, 13:12
Nowy
Nowy

Post Panasonic ok!
Witam! Panasonic we wspomnianej opcji jest ok. Sama posiadam tę bez wejścia i karty (1800zł). Z dodatkowym oświetleniem jest wręcz b. dobra ( oczywiście w tej kategorii). Bajery są tu zbyteczne, bo i tak warto to obrobić na kompie. Polecam nv 65 ( droższa) lub nv60 (1800zł) :lol:

wtorek, 10 sierpnia 2004, 14:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ostatnio edytowano sobota, 2 października 2004, 14:43 przez jam3, łącznie edytowano 1 raz

wtorek, 10 sierpnia 2004, 14:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
a ja jednak polecę SONY TRV 265E - wg. mnie jest jedna z lepszych w tym przedziale cenowym, ma wejście oraz wyjście DV, ciekawe opcje a jedynym jej mankamentem jest matryca 540.000 pikseli - jednak skok w matrycy jest na amatorskich kamerach prawie niezauwazalny :-) polecam

środa, 11 sierpnia 2004, 02:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Kup sobie SONY HC14.Na Allegro za 2000 dostaniesz nowa z gwarancja.

środa, 11 sierpnia 2004, 07:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

środa, 11 sierpnia 2004, 08:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To zależy czy chcesz zabawkę dla Japończyków czy kamerę... ;-) Taka prawda - kamery z serii HC mają świetną optykę Zeissa.. i to wszystko.

środa, 11 sierpnia 2004, 11:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Marcin W. napisał(a):

To zależy czy chcesz zabawkę dla Japończyków czy kamerę... ;-) Taka prawda - kamery z serii HC mają świetną optykę Zeissa.. i to wszystko.

Co rozumiesz przez zabawke dla Japończyków?
To zaproponuj cos lepszego w tej cenie.Ja mialem do czynienia z kilkoma kamerami w tym przedziale cenowym i uwazam ,ze to dobry wybor.
sam napisales ,ze ma świetna optyke a w kamerach o to glownie chyba chodzi.

środa, 11 sierpnia 2004, 19:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A temat kamera do 1200 zl zniknal :( Chyba, ze mi sie cos rzucilo na oczy 8O Administratorze ocenzurowales krytyczne wypowiedzi w sposob w jaki czyniono to w epoce "wesolego" socjalizmu. Zobaczymy czy ta wypowiedz zniknie :arrow: Pozdrowienia

środa, 11 sierpnia 2004, 19:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

środa, 11 sierpnia 2004, 21:43
Moderator
Moderator

Administratorze ocenzurowales krytyczne wypowiedzi w sposob w jaki czyniono to w epoce "wesolego" socjalizmu. Zobaczymy czy ta wypowiedz zniknie :arrow: Pozdrowienia

Nie chodziło o krytyczne wypowiedzi czy coś podobnego. W postach występowały po prostu linki do sklepów internetowych a to jest niewskazane - dlatego zostały usunięte.

środa, 11 sierpnia 2004, 23:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Anonymous napisał(a):
Administratorze ocenzurowales krytyczne wypowiedzi w sposob w jaki czyniono to w epoce "wesolego" socjalizmu. Zobaczymy czy ta wypowiedz zniknie :arrow: Pozdrowienia

Nie chodziło o krytyczne wypowiedzi czy coś podobnego. W postach występowały po prostu linki do sklepów internetowych a to jest niewskazane - dlatego zostały usunięte.

Mn1s1ek. Nie do konca bylo tak. Napisalem tekst, ktory cytuje ponizej i dopiero wtedy znikl caly temat.

A bylo tak:
dziks napisał:
Niestety takie czasy, reklama kosztuje, a biorac pod uwage tysiace internautow jakie na szczczescie odwiedzaja nasze forum byla by to idealna darmowa reklama dla sklepow.

I ja napisalem:
Tylko nalezaloby sie zastanowic czy praktyki usuwania tekstow nie doprowadza do braku zainteresowania forum. Wtedy pewnie zadna firma nie bedzie zainteresowana reklama, a utrzymanie serwisu jak kosztowalo tak kosztowac bedzie.

I jeszcze jedno. Dlaczego reklamujacy sie wszem i wobec w tym serwisie sklep internetowy, ktorego nazwy nie wymienie, nie pomysli o obnizce cen do poziomu proponowanego przez inne sklepy, ktorych rowniez nazw nie wymienie. Wtedy on bylby na ustach wszystkich, pojawialby sie na innych forach dyskusyjnych.

CENZURZE MOWIE STANOWCZO NIE!!!

czwartek, 12 sierpnia 2004, 13:22
Moderator
Moderator

Nie wiem... Może Dziks się niechcąco rozpędził i wywalił cały temat...

czwartek, 12 sierpnia 2004, 17:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]