Teraz jest niedziela, 21 października 2018, 10:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Czy tylko Sony? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Czy tylko Sony?
Czy Sony jest jedyną kamerą na rynku wartą polecenia? Czytam dużo opini na forum i wydaje mi się że jedyną kamerą zachwalaną przez uzytkowników jest Sony? A co z JVC, Panasoniciem, Samsungiem, Thomsonem czy Canonem? Czy ktoś mi wyjaśni w czym lezy geniusz Sony?

piątek, 11 października 2002, 15:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Geniusz polega na tym, ze jest to masowka i jak sie cos spieprzy to mozesz wywalic do kubla :) tak sie dzieje nie tylko ze sprzetem powszechnego uzytku marki Sony nawet sprzet pro rekordery DVCAM nawalaja po kilku miesiacach.
Lepiej kupic Panasonica lub Canona niz Sony.

A genisz Sony mozna przyrowanc do geniuszu Maicrosoft (widows) :) I to i to do D.... a ludzie sie tak podniecaja :)

pozdrawiam
AS

piątek, 11 października 2002, 16:10
Stały bywalec
Stały bywalec

Post antysony - rotfl!!
antysony - no comment.

piątek, 11 października 2002, 20:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Sony-przepłacasz i nie wiesz za co - porównaj ceny.

piątek, 11 października 2002, 23:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jeśli zależy Ci na jakości i niezawodnści to sprawdź Canona XL i XM

poniedziałek, 14 października 2002, 12:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Hej antysoniaku, czy ty wogóle wiesz co mówisz, zastanów sie zanim coś wyszczelisz a nie załadujesz !!! Sony jest firmą w tej chwili przeciętną ale zauważcie że prawie wszystkie telewizje używają Sony tyle tylko że betacam, w tanich kamerach używają technologi zprzed kilku lat ale i tak konkurencja jest o krok do tył. A mądralo powiedz mi ile ludzi na świecie używa Windowsa a ile linuxa czy OS2. Poczytaj fachowe czasopisma a nie "chipsy" w których wygrywa sprzęt którego firma więcej zapłaciła za "mylącą reklamę".

A wy ludziska musicie wiedzieć że każda firma jest dobra, Panasonic jest godny polecenia, osobiście nie jestem pewien JVC, oczywiście Canon, Sansung także jest mi obcy. Generalnie jest tak, żę każdy robi tzw. masówkę ( ten antysoniak tu ma rację ), prawie każda firma robi tzw. modele marketowe ( stąd te poglądy ) ale robią to wszyscy, nawet jak się do tego nie przyznają. Pozdrawiam wszystkich ( a ty antysoniaku zastanów się i weź pod uwagę to co napisałem - HEJ ).

środa, 16 października 2002, 11:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]