Teraz jest środa, 22 sierpnia 2018, 02:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 SONY TRV 60 E kontra PANASONIC NV_GS 200 kontra SONY DCR-HC 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post SONY TRV 60 E kontra PANASONIC NV_GS 200 kontra SONY DCR-HC
elo..jestem w usa i kupuje kamerke...interesuja mnie trzy modele:
-SONY TRV 60 E
-PANASONIC NV_GS 200 E
-SONY DCR-HC 85E
wszystkie trzy modele mozna kupic za ok 1000 $...
prosze o kompetentna porade na co sie zdecydowac...
i jeszcze jedna rzecz:jesli do zestawu dolaczony bedzie amerykanski zasilacz 110V to czy latwo w Polsce kupic odpowiedni zasilacz i ile to kosztuje...pozdro dla wszystkich ...

sobota, 21 sierpnia 2004, 19:16
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Ja wybrałbym Panasonica
Hej. Na twoim miejscu wybrałbym zdecydowanie Panasonica NV-GS200E. Przeważa tutaj system trzech przetworników, podczas gdy wymienione przez ciebie kamerki Sony mają po jednym. Jakość obrazu zarejestrowanego przez kamerę 3 CCD jest ostrzejszy i ma o bardziej nasycone kolory. Poza tym obiło mi się o uszy, że nowe kamery Sony nie są zbyt dobre :/

Ja sam zbieram kasę na Panasonica NV-GS400E. Trzy nowe kamery Panasonica (NV-GS120E, NV-GS200E i właśnie NV-GS400E) są moim zdaniem rewelacyjne. Słyszałem, że jakość obrazu rejestrowanego przez tą ostatnią jest porównywalna do profesjonalnego! A w USA można ją dostać już za ok. $1200 (podczas gdy w Polsce sugerowana cena detaliczna to... 9999 zł). Ceny w naszym kraju są po prostu śmieszne.

sobota, 21 sierpnia 2004, 20:14
Bywalec
Bywalec

Polecam Panasonica. Jeśli jesteś w stanie dołożyć kilkaset dolarków - zdecydowanie kup GS400 - owszem - jest droższa, ale myślę że jak poszukasz to znajdziesz przyzwoitą cenę.
A GS400 to w stosunku do poprzednich dwóch (120 i 200) ogromny skok. Przede wszystkim OPTYCZNY stabilizator!!! poza tym wiele innych ciekawych rzeczy, ale za sam stabilizator warto dopłacić.
Sam mam NV-GS120 i jestem BARDZO zadowolony. W stosunku do 200tki brakuje mi pierścienia z focusem (jest na panelu, ale to już nie to samo). W stosunku do 400tki - stabilizatora.
Ale ogólnie wszystkie 3 z nowej serii 3CCD są naprawdę świetne.
Co do Sony. Mogłem przez około pół godzinki pobawić się HC85. Wrażenie jest jedno - jakość obrazku w Panasach jest zdecydowanie lepsza (odwzorowanie kolorów, ostrość). Nie wiem jak jest w gorszym oświetleniu - ja mogłem się Sonym pobawić przez chwilę i to w śliczny, słoneczny dzień...
Polecam Panasonica 400 (ew. 200 jeśli Cie nie stać).

Pozdrawiam,

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 10:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

środa, 25 sierpnia 2004, 00:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]