Teraz jest niedziela, 18 listopada 2018, 06:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Panasonic NV-GS 120 EG ??? co u diabła znaczy to EG ??? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Panasonic NV-GS 120 EG ??? co u diabła znaczy to EG ???
wybieram sie do Berlina i chyba kupie przy okazji kamerke i chyba w tym własnie sklepie http://www.ixxpixx.de/start.php cene jest zajedwabista tylko nie wiem co moze oznaczac ten symbol EG na koncu ? wie ktos ? czy to moze jakis wybrakowany model czy inna cholera?

a i druga sprawa wie ktos moze jak wyglada temat gwarancji na terenie unii? podobno jak kupie coś w innym kraju unijnym to i tak producent zapewnia mi servis na terenia całej unii? wie ktos moze wiecej na ten temat?

czwartek, 9 września 2004, 16:12
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

na pewno nie oznacza to wybrakowanego modelu.EG to chyba chodzi o to że jest na europę pal,ntsc na usa - o ile się nie mylę.w kwesti gwarancji jestem tak zielony jak ty ;-)

czwartek, 9 września 2004, 16:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Chyba wiem :) kamerki z tym symbolem sa na stronach niemieckich czyli najprawdopodobniej EG oznacza ze kamera jast produkowana na rynek niemiecki czyli z niemieckim menu ?!
Ale to tylko tak domniemam szczegulnie po tym jak przeczytałem topic na tym forum o kamerze gs 400 K z menu po japonsku.
A co inni sądzą?????

poniedziałek, 13 września 2004, 02:31
Stały bywalec
Stały bywalec

Post EG
Całkiem możliwe...

E - Europa
G - Germany

poniedziałek, 13 września 2004, 19:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
sam przymierzam sie do tej kamerki i troche juz szukalem po necie info o tej kamerce i musze ci powiedziec ze akurat nie jest to najnizsza cena. druga sprawa ze warto zawsze zrocic uwage na koszty przesylki. no i na takie rzeczy jak renoma witryny z ktorej zamawiasz, czas dostawy (w niektorych trzeba czekac np. 7 dni), dodatki (czasem za 10 euro wiecej masz torbe w zestawie). wiec nie tylko cena. polecam http://www.google.de i wpisac nazwe kamerki +Preisvergleich albo http://www.billiger.de . tam uzyskasz kompletna informacje o cenach. co do symblu to ja sie spotkalem z PANASONIC NV-GS 120 , PANASONIC NV-GS 120 EG, PANASONIC NV-GS 120 EG-S. niestety nie potrafie ci powiedziec co oznaczaja te skroty. jak sie dowiesz to napisz koniecznie

poniedziałek, 13 września 2004, 22:32
Bywalec
Bywalec

Mam Pan. NV-GS70EG i menu w tej kamerce jest w języku angielskim.

wtorek, 14 września 2004, 06:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]