Teraz jest czwartek, 28 stycznia 2021, 00:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 Panasonic NV GS400 a SONY VX2100 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Spadać to mozesz sam, jeszcze nikt nikogo nie zmusza do logowania-więc bez znaczenia czy jestem stałym bywalcem czu wyjadaczem a może ekspertem, trochę kultury. A normalne zastosowanie to np. robienie reopotrtaży weselnych a nie artystycznch pseudofilmów z takich i podobnych imprez. Taka kamerka się do tego nie nadaje, tak uważam i mogę przytoczyć wiele argumentów ale szkoda czasu.

sobota, 6 listopada 2004, 01:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sobota, 6 listopada 2004, 15:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Jak zauważyłeś należę do bardzo nielicznej grupy forumowiczów, która odważyła się posługiwać nazwą firmy ze wszystkimi tego konsekwencjami. Wkurzają mnie takie cwaniaczki i tchórze jak Ty, którzy najprawdopodobniej uczestniczą w forum pod jakimś nickiem, a gdy chcą kogoś zdeprecjonować, lub mu dokopać to występują jako goście.
Wiadomo, jaki jest temat dyskusji, nie odmówiłeś sobie jednak przyjemności użycia aluzji do nazwy mojej firmy pomimo, iż nie masz pojęcia o tym, co robię i jak robię. A może podasz nazwę Twojej firmy, poddamy ją tu analizie na forum ?, no sorry, żartowałem, do tego potrzeba choć trochę odwagi, której Tobie przecież brakuje.
Ale nie martw się, jako anonimowy gość zawsze zachowasz twarz !!!.

sobota, 6 listopada 2004, 15:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

na allegro widziałem za 5450 kamerka nie jest może rzucająca się w oczy
ale jako druga na przebitki i dokrętki do VX 2100 może bć przydatna jako że niektóre parametry ma podobne, a i do wyjścia na spacer z rodziną jest bezpieczna bo niewidoczna czego nie można powiedzieć o
VX 2100, wybrałem się raz z żoną i córką do lasu bo piękna Polska Jesień a tu ludeczkowie wraz się oglądać za nami, czułem się jak wariat, a nie wspomnę o kilku łysych w dresach gdzie ich zainteresowanie było zgoła odmienne, i właśnie poważnie zastanawiam się nad tym modelem chociażby z tego względu że mam mieć odwiedziny z USA a tam widziałem ją już za 1189$ czyli ok. 4200zł, dobra cena, w palu oczywiście.

sobota, 6 listopada 2004, 20:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja osobiście wybrałbym Panasonica. Jest malutki, leciutki a jakość obrazu jest naprawde bardzo dobra. Pożyczyłem od firmy KASZUB, autoryzowanego dealera Panasonic właśnie ten model na 3 dni. Był to model wystawowy. Po podłączeniu kamery poprzez łącze IEE1394 do nagrywarki DVD Panasonic na ekranie wyświetliło się "full 540i resolution received". Zaskoczyło mnie to. Kamera wykorzystuje maksymalną rozdzielczość DV. I o to chodzi. Kolory idealne, obraz KRYSTALICZNIE czysty przy dobrym oświetleniu. Przy słabszym oświetleniu obraz robi się troche blady ale rozdzielczość pozostaje niezmieniona!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam Panasonica, opłaca się!!!!!!

sobota, 6 listopada 2004, 21:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kolory idealne, obraz KRYSTALICZNIE czysty przy dobrym oświetleniu.

Drogi Gosciu, troche pracuje w zawodzie (jako operator filmowy) i powiem Ci , ze przy dobrym oswietleniu wiekszosc kamer da dobra definicje obrazu. Na pokazie Canona XL2 podczas DV Expo Canon firma ustawila "Test Studio". Obraz byl piekny ale niestety swiatlo ustawione perfekcyjnie. Kiedy pare osob (w tym ja) chcialo jednak kamere odwrocic i zobaczyc jak sprzet radzi sobie w warunkach nieperfekcyjnych i przy mieszanym swietle to obsluga reagowala prawie histeria. Dobrze ustawione oswietlenie planu to podstawa.

Co do tematu wlasciwego to rzeczywiscie porownanie troche dziwne :)
Osobiscie wybralbym Sony (wieksze czujniki CCD co w oczywisty sposob przeklada sie na jakosc i duza trwalosc kamer Sony). Jednak jesli chcesz robic wesela rozwaz kupienie uzywanej PD 150. Jest ona teraz na poziomie cenowym VX 2100 a jest to naprawde dobra kamera bardzo dobrze radzaca sobie w gorszym oswietleniu. W zasadzie jesli chcesz zarabiac kamera to jednak inwestuj w sprzet mniej amatorski niz ten Panasonic. I jakosc lepsza i mozliwosci wieksze. Prawde mowiac wiekszosc klientow nie zauwazy pewnie roznicy ale chodzi o uczciwosc zawodowa :)

niedziela, 7 listopada 2004, 19:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Do Luka_Brazzi. Czy mógłbyś napisać coś więcej o XL2 ?

niedziela, 7 listopada 2004, 20:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niedziela, 7 listopada 2004, 23:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Prawde mowiac wiekszosc klientow nie zauwazy pewnie roznicy ale chodzi o uczciwosc zawodowa :)

To chyba już przesada! Co ma uczciwość zawodowa do jakości obrazu!
Jeśli mówimy o uczciwości zawodowej to raczej chodzi o legalną działalność a nie jakość obrazu!
A co do kamer to obie są bardzo dobrej jakość a wielkość matrycy nie wpływa na trwałość kamery, pierwsze słysze.

czwartek, 11 listopada 2004, 01:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Chodzi mi o to, ze kiedy bierzesz od ludzi pieniadze za prace to oferujesz cos w zamian. I wypada aby mialo to jakosc, o ktorej wiesz, ze jest dobra. Przyznam sie, ze nigdy nie robilem slubow ale nie sadze aby to cos zmienialo :) Ludzie placa za moja prace ciezka kase i moga oczekiwac ze dostana za swoje pieniadze maksimum a nie rzecz zrobiona na odwal sie. Chcialbys mieszkac w domu zrobionym z gorszych materialow "bo klient i tak sie nie pozna" :)

czwartek, 11 listopada 2004, 01:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7