Teraz jest sobota, 17 listopada 2018, 04:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Kamera Hi8, czy warto ?? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Kamera Hi8, czy warto ??
Chciałbym kupić kamerę która miałaby służyć do całkowicie amatorskich zastosowań. Nie chcę bawić się na komuterze w montowanie zdjęć, więc myślę o sprzęcie analogowym. Chciałbym nagrać nią film i przegrać na kasetę VHS, ewentualnie kiedyś na stacjonarną nagrywarkę DVD która posiada przecież analogowe złącza takie jak cinch, scart czy s-video. Słyszałem również że film z kamery podłączonej przez s-video jest podobny jakościowo do DVD, ponieważ s-video osiąga 480 linii a DVD 500 linii. Myślę więc że kamera Hi8 byłaby wystarczającym sprzętem dla osoby która chce przegrać film na VHS lub DVD i schować tą płytę lub kasetę do szafy. Widziałem kilka modeli Hi8 firmy Sony i Canon wyposażonych w wyjście S-Video. Co o tym sądzicie, czy taka kamera z dość starym już ale stosowanym kiedyś podobno profesjonalnie formatem Hi8 warta jest uwagi wogule ??????

sobota, 18 września 2004, 18:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

nie rozumiem cie. stac cie na stacjonarna nagrywarke dvd, a zalujesz paru stow roznicy na kamere minidv (ostatecznie d8) ? pewnie, ze mozesz sobie kupic co ci tylko sie zywnie podoba, np. mozesz miec stale lacze dzierzawione 100Mbit i kupic sobie do tego komputer 386 SX zeby ludziom pingi puszczac... TYLKO PO CO?

sobota, 18 września 2004, 20:22
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Gościu wejdż na strone http://www.filmsite.art.pl/fs.php?page= ... .html#ii56 moze łykniesz troche wiedzy.

poniedziałek, 20 września 2004, 03:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

poniedziałek, 20 września 2004, 17:51
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]