Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 17:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 nagrania ponad 2h - jaka kamera??? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post nagrania ponad 2h - jaka kamera???
poszukuje kamery cyfrowej na ktorej moge zapisac na 1 kasecie ok 2,5h materialu.
czy kamery maja jakis system pozwalajacy na taki zapis (LP chyb ajest za slaby, slyszalem o ELP)?
jakie to sa kamery?

niedziela, 26 września 2004, 18:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: nagrania ponad 2h - jaka kamera???
[

Ostatnio edytowano czwartek, 30 września 2004, 12:24 przez jam3, łącznie edytowano 1 raz

niedziela, 26 września 2004, 19:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: nagrania ponad 2h - jaka kamera???
sega napisał(a):
poszukuje kamery cyfrowej na ktorej moge zapisac na 1 kasecie ok 2,5h materialu.
czy kamery maja jakis system pozwalajacy na taki zapis (LP chyb ajest za slaby, slyszalem o ELP)?
jakie to sa kamery?

Digital8 , kaseta SONY D8 SP90, w LP na tej kasecie nagrasz 2h15min bez utraty jakości
no i oczywiście kamera D8

niedziela, 26 września 2004, 19:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post 2,5 h nagrania
chodzi mi o kamery cyfrowe miniDV.
czy nie ma takiego systemu jak ELP? (extra long play)

niedziela, 26 września 2004, 19:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: 2,5 h nagrania
sega napisał(a):
chodzi mi o kamery cyfrowe miniDV.
czy nie ma takiego systemu jak ELP? (extra long play)

DVCAM - max 184minuty , ale cena kamery DSR250 no i kaset zwala z nóg

systemu ELP nie ma w kamerach

niedziela, 26 września 2004, 19:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

miniDV niestety wiecej jak 120 min w LP nie masz szans. pozostaje ci DV (duze kasetki), tam 180 min w SP. A jesli cie stac to DVCAM, DVCPRO itd.

niedziela, 26 września 2004, 19:31
Stały bywalec
Stały bywalec

sa kasety miniDV 80min, co daje w LP 160min, czyli powinno zalatwić Twój problem :-)

niedziela, 26 września 2004, 21:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sa kasety miniDV 80min, co daje w LP 160min, czyli powinno zalatwić Twój problem :-)

coś Ci się merdneło :lol: tryp LP jest razy 1,5 w miniDV w stosunku do SP
luknij na dowolną kasete miniDV 80( tam masz to dokładnie napisane)
nie myl z vhs :lol: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

niedziela, 26 września 2004, 21:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
DVCAM -184 to nagranie w trybie DV o długości ponad 4 godziny i 40 minut. Oczywiście pełnowymiarowa kaseta/nie mini/. Dlaczego kasetę DVCAM chcecie nagrywać w kamerze DVCAM.Bez problemów stosuje się je w kamerach DV. Najdłuzsze nagranie na tej kasecie w kamerze DV to tak jak napisałem 4h i 43min.
Pisząc o czymś trzeba coś wiedzieć a nie tak jak o przysłowiowym dzwonie i kościele. To dotyczy V-Zawiercia i Badyla.

niedziela, 26 września 2004, 22:06
Stały bywalec
Stały bywalec

sebi napisał(a):

coś Ci się merdneło :lol: tryp LP jest razy 1,5 w miniDV w stosunku do SP
luknij na dowolną kasete miniDV 80( tam masz to dokładnie napisane)
nie myl z vhs :lol: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D

masz racje :-) LP to 1,5 SP, czyli na 80 minutowej kasecie w SP nagrac mozna 120min, a nie 160min. Dzieki za uwage i sorry za wprowadzenie zainteresowanych w błąd.

niedziela, 26 września 2004, 22:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

gosciu: zal sciska jak sie twoje wypociny czyta. nikt mu nic nie kaze, ludzie mu proboja pomoc. dzwonem sam jestes jak cudzego postu ze zrozumieniem przeczytac nie potrafisz.

niedziela, 26 września 2004, 23:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Badyl pomagać można wiedząc o czym się pisze. Ja tylko wyjaśniłem ze aby osiągnąć taką długość nagrania wcale nie potrzebna kamera DVCAM ani DVPro.Mozna to zrobić zwykłą kamera DV oczywiśćie na pełnowymiarowe kasety, przy okazji podałem jaki czas nagrania można osiągnąc stosując kasetę DVCAM -184. Sądzę że to wzbogaciło wiedzę takich waśnie jak V-zawiercie i Ty bo pisanie bez dokładnego wyjaśnienia to tylko dowód na brak wiedzy lub chęć zaimponowania że się coś wie . Ewentualnie jeszcze- wiem ale dokładniejsze informację trzymam dla siebie. Oczywiście mała to pomoc dla autora tematu bo chodziło mu o informacje dotyczącą kamer miniDV , moze też są tak długie kasety miniDV lub miniDVCAM ale ja o takich jeszcze nie słyszałem.

niedziela, 26 września 2004, 23:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

gosciu: "pozostaje ci DV (duze kasetki), tam 180 min w SP" a to niby to co jest? z tego co napisal to potrzebuje nagrac (w formacie DV najchetniej) 2,5h nagrania. Nie neguje twojej dodatkowej informacji o uzyciu kasety dvcam, ale zwykla 180tka mu do tego wystarczy z powodzeniem i bedzie tansza. zanim na kogos naskoczysz, przeczytaj ze zrozumieniem co napisal.

poniedziałek, 27 września 2004, 07:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
<<chodzi mi o kamery cyfrowe miniDV>> napisał pytający. Ja zabrałem głos w odniesieniu do wprowadzonego do tematu przez Zawiercie problemu DVCAM-184. Ty aby błysnąć dodałeś jeszcze DVCPro.
Cel zabrania głosu w temacie przedstawiłem wcześniej. Są ludzie którzy brak wiedzy nadrabiają wtrącaniem się do każdego tematu .
Chyba chodzi im o ranking aktywnych bo jaki to inny cel przyświeca komuś kto pisze bez żadnego powiazania z tematem.

poniedziałek, 27 września 2004, 10:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

DVCAM -184 to nagranie w trybie DV o długości ponad 4 godziny i 40 minut. Oczywiście pełnowymiarowa kaseta/nie mini/. Dlaczego kasetę DVCAM chcecie nagrywać w kamerze DVCAM.Bez problemów stosuje się je w kamerach DV. Najdłuzsze nagranie na tej kasecie w kamerze DV to tak jak napisałem 4h i 43min.
Pisząc o czymś trzeba coś wiedzieć a nie tak jak o przysłowiowym dzwonie i kościele. To dotyczy V-Zawiercia i Badyla.

Ja mam problem rozwiązany
a twoje aluzje są nie ma miejscu,
moja kamera nagrywa na kasecie D8 SP90 2,15min i stracza , na wesele dwie kasety staczcą

o DVCAM napisałem tylko poglądowo, więc zamim cos napiszesz to zastanów się trzy razy

poniedziałek, 27 września 2004, 10:51
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona