Teraz jest sobota, 20 października 2018, 12:53

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 Panasonic NV-GS 15 EG - funkcja kamery internetowej 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Panasonic NV-GS 15 EG - funkcja kamery internetowej
Siema,
Dzisiaj kupiłem kamere Panasonic NV-GS 15 EG... Podłączyłem ją kablem USB do komputera, zainstalowałem USB Driver, WebCam Driver oraz program DV Studio, ale mimo tego Windows XP nie widzi jej :evil:... Za każdym razem jak włączam PC-ta pojawia sie komunikat że wykryto nowy sprzęt, oraz menedźer instalacji nowego sprzętu, po czym następuje jak wiadomo szukanie sterowników, ale niestety bez skutku...
Co jest nie tak? Może trzeba jakoś inaczej zainstalować tą kamere pod XP-kiem??? Bardzo prosze o pomoc... Z góry dziękuje... :D

piątek, 8 października 2004, 22:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Niestety niepotrafie udzielić Ci odpowiedzi na to pytanie. Ale zwróce się do CIebie z pytaniem czy warto kupić tą kamere Panasonic NV-GS 15?? I jak się zachowuje przy słabym oświetleniu. I czy ogólnie warto??

sobota, 9 października 2004, 10:22
Bywalec
Bywalec

witam, ja mam panasonica ale GS 11, i mam ten sam problem co abigorr, juz pisalem posta czy ktos wie gdzie moge znalezc sterowniki do tej kamery bo na plycie ich nie ma ale zadnej odpowiedzi, z internetu sciagnalem ale to samo co na plycie jakies nakladki na xp a po sterownikach ani sladu.
Co do Lukasza, to do panasonikow tych modeli, trzeba miec bardzo dobre oswietlenie, i unikac krecenia w polmroku, film wychodzi jescze ciemniej, na kamerce widac wzglednie ale po zrzuceniu na kompa ciemnica totalna

sobota, 9 października 2004, 13:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No wkońcu sie udało hehe :D Windows wykrył Panasonica jako Web kamere...

Do u2kc:
Jeżeli z dołączonej do kamery płyty wgrałeś Web Drive i USB Drive to odinstaluj je!!! Wejdź na stronke http://www.panasonic.com.pl, przejdź do "Obsługi Klienta" i kliknij Centrum Pobierania\Sterowniki i oprogramowanie, tam wybierz kategorię produktów, później numer modelu i ściągnij program ze sterownikiem 8)
Kiedy go odpalisz wybierz katalog (ja wybrałem C:\Program Files)... Po kopiowaniu wejdź do katalogu który wybrałeś i kliknij na plik setup (będzie "luzem") i w sumie wszystko... Podłącz kamerke przez USB i już...
W moim przypadku sie udało... :D Napisz czy tobie również... :twisted:

sobota, 9 października 2004, 19:17
Stały bywalec
Stały bywalec

Z tego co wiem to do webkamery potrzebny jest serwis pak1( co najmniej).

sobota, 9 października 2004, 20:54
Bywalec
Bywalec

Doszedlem w koncu, nie wiem czy tak ma byc ale działa, te sterowniki co mialem poinstalowane nie usuwalem, wsadzilem plyte XP i dalem aktualizuj sterownik z plyty xp, znalazlo, zainstalowalo i dziala.

pozdrawiam

niedziela, 10 października 2004, 11:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Co do Panasonica to napisze Wam za 1,5 tygodnia bo wlasnie chce sobie sprawic. Ale powiedzcie mi prosze jaki jest najlepszy programik pod kamerke... NetMeeting czy cos lepszego?? Juz nie musi byc do gadania byleby obraz byl!! Prosze i dziekuje za razem!!

poniedziałek, 11 października 2004, 00:10
Bywalec
Bywalec

o to samo sie pytalem, jakis czas temu ale nie uzyskalem odpowiedzi

środa, 13 października 2004, 23:37
Nowy
Nowy

Hmmm z tego co wiem to MSN Messenger 6.2, Tlen, Yahoo! Messenger obsługują kamerki. Ja co prawda kożystam puki co z kamerki internetowej ale mysle ze MV 750I ktory chce sobie sprawic tez bedzie z nimi działał, ona ma funkcjie kamerki internetowej też. Spróbujcie ich.

środa, 13 października 2004, 23:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post hej
jak zgrać filn z kamerki <z kasety> panasonic nv-gs11 na dysk? jakim programikiem ?? :?:

piątek, 29 października 2004, 20:56
Nowy
Nowy

Choćby Pinnacle Studio 9.1.3.18. Mozesz w nim tez efekty robić różne, ale ja polecam dodatkowy program z nim współpracujący Hollywood FX 5.5.3 Plus lub Sony Vegas 5.0a.
Chyba nikt nie wychodz z załozenia ze jak czegos nie wie to nie warto szukac nigdzie i tutaj pyta ???:)

piątek, 29 października 2004, 22:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Podobnie, ale inaczej
Mój problem jest jeszcze inny. Obraz z kamery (Panasonic NV-GS 15 EG) jest widoczny w programie "Kamerzysta" (Onet.pl), ale w zaden sposób nie daję sie uruchomic zarówno w MSN Messenger ani też w Tlenie. Mam najnowsze sterowniki pobrane ze strony Panasonica i Servis Pack 2.
Co poradzicie w tej sytuacji.
Pozdawiam
MW

niedziela, 31 października 2004, 21:50
Bywalec
Bywalec

Mam GS70 i w programie MSN Messenger wszystko chodzi ale w trybie wideokonferencji. W trybie kamera internetowa pokazuje sie ciemny obraz z paskami na 1/3 wielkości. Przy funkcji dostrajania kamery jest wszystko OK. Tak więc spróbuj trybu wideokonferencja i powinno być OK w programie MSN Messenger.

wtorek, 2 listopada 2004, 07:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]