Teraz jest niedziela, 21 października 2018, 10:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Sony DCR-VX2100 a Sony DSR-PD170 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Sony DCR-VX2100 a Sony DSR-PD170
Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi w moim poprzednim poście i chylę ku nim nisko czoła . :wink:

Jak już wspominałem coś chcę zakupić a jest w czym przebierać (aż głowa boli). Canona XL1 odradzacie więc na Sony poprzestanę. Faktycznie Canon gdy znajomy kręcił w Kościele dodawał za dużo czerwieni (skóra ludzka była taka lekko pomarańczowa). W tym samym Kościele jak i na tych osobach i tej imprezie inny tylko na chwile w znajomy w ramach testów filmował VX2100. Na Sony tego efektu nie było!!! KROPKA NAD i ZAPADŁA - TYLKO SONY ! ! !

Dojrzałem że się pojawił nowy model kamery SONY DSR-PD170, co o tym sądzicie? Wiem że ma inny format zapisu i że standardowo na wyposażeniu ma obiektyw szerokokątny (czego w VX2100 nie ma - dodatkowe koszty:( ). Czy ktoś z Kolegów w VX używa szerokokątnego obiektywu? Czy często? Różnica cenowa nie jest aż tak wielka i nie wiem w którą zainwestować a jakość obrazu (hmmm) chyba porównywalna? Co o tym sądzicie? Czy wybrać tańszą VX2100 i za reszte dokupić nowsze "gadżety" do edycji, czy postawić na PD170 bez dodatkowych "zbędnych gadżetów" ale z innymi chyba możliwościami? Czy ktoś użytkował Sony VX2100 a teraz pracuje na Sony DSR-PD170? Czy może się podzielić swoimi spostrzeżeniami i uwagami?

niedziela, 10 października 2004, 15:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Radzę zaczekać na Panasonica AG-DVC60 z opisów wynika ze to moze być coś czego od dawna brak na rynku dla wideofilmowców.

niedziela, 10 października 2004, 15:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ja osobiscie zawiodlem sie 3 razy na firmie panasonic wiec moj bybor to jvc lub sony!

czwartek, 14 października 2004, 14:28
Nowy
Nowy

Jeśli mogę Ci coś doradzić to kup teraz VX-a 2100 za 11999 albo poczekaj na Sony HDR-FX1 która będzie kosztować poniżej 20 tys (czyli tyle co 170) różnica będzie kolosalna. Widziałem wstępnie tą kamerkę przy pracy i uważam że to będzie NOWA Jakość przez bardzo duże J.
Format 16:9 Ufffffff
Pozdrawiam

piątek, 15 października 2004, 19:02
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]