Teraz jest poniedziałek, 25 czerwca 2018, 21:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Sony DCR-HC 1000 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Sony DCR-HC 1000
Nie znalazłem na forum żadnych informacji odnośnie tej kamerki. Może ma ktoś ją i z praktyki podzieli sie wrażeniami co do jakości obrazu. Jak się sprawuje w trudnych warunkach oświetleniowych. Czy panel dotykowy do duże utrudnienie. Jak sprawuje się balans bieli. Dane techniczne tej kamerki są tu: http://www.rtv.site.pl/kamery_cyfrowe/s ... 1000_e.php Nie bardzo wiem co to znaczy że posiada: 2,5" hybrydowy ekran LCD . Z góry dziękuję za cenne odpowiedzi i podpowiedzi

niedziela, 24 października 2004, 14:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
właśnie panowie i być może panie, mnie również interesuje ta kamera,
może ktoś ją posiada i mógłby na gorąco podzielić się uwagami,
chcę ją kupić jako drugą, z tym że w stanach ten model oczywiście w palu kosztuje poniżej 1200$, a będę miał gości na święta to może by mi przywieźli bo różnica w cenie jest znacząca, proszę więc o opinie
pozdrawiam.

czwartek, 28 października 2004, 00:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Koneser
Fajna kamerka ale tylko do amatorskich zastosowań, zwłaszcza ten ekran dotykowy. Ciekawe jak sprawuje się w praktyce.

czwartek, 28 października 2004, 09:35
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Właśnie...
Jak ma się porównanie JAKOŚCI OBRAZU ten kamery do NV-GS400?

I jak wypada porównanie trybów 16:9? Słyszałem, że DCR-HC 1000 lepiej się sprawuje w tym trybie... jeśli tak jest, to w czym ta przewaga się przejawia?

piątek, 29 października 2004, 17:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Tutaj jest opis jej mozliwości http://www.sony.pl/ShowProduct.do?site= ... DCR-HC1000 . Parametry obrazu i dzwięku są dość obiecujące. 690tyś pikseli użytkowych na przetwornik to chyba nie tak mało. Nie wiem dlaczego wiekszości osób nie leży ten panel dotykowy. Możliwości regulacji manualnych też niczego sobie. Myślę że jakością obrazu nie odbiega od VX2100. W pszyszłym tygodniu będę ją oglądał w firmie Foto AT (Wawa ul.Czerniakowska) z zamiarem jej zakupu. Nakręcę parę minut i w domu sobie obejrzę. To że jest mała o niczym nie świadczy. O wrażeniach napiszę. Pozdrawiam i zachęcam do wymiany zdań.

piątek, 29 października 2004, 18:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

mam (chwilowo) kamerkę sony dcr-hc18e, z panelem dotykowym. Czemu niektórym to nie leży? Bo (przynajmniej w kamerze) nic sie nie da zrobić inaczej! Nawet przejrzeć filmu w wizjerze sie nie da, bo przyciski do kontroli odtwarzania są na ekranie dotykowym, żadnych przycisków szybkiego wyboru (oprócz noktowizji :|), skomplikowane menu, nie da sie obsługiwać w rękawiczkach, na zimnie itp. preferuje raczej to co jest w naramiennych, w cholere przycisków, wszystko na wierzchu.

piątek, 29 października 2004, 19:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeszcze raz o panelu dotykowym. W czasie pracy z kamerą na weselu panel ten używany jest w z nikomym procencie. Do zgrywania na kompa mam inna kamerę. Pytanie jest moje takie: Czy niedogodności tego panelu mają tak duży wpływ na filmowanie np. uroczystaści weselnych.

piątek, 29 października 2004, 22:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]