Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 13:00

Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
 Konto w Nest banku ? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Konto w Nest banku ?
Ma ktoś? Mógłby się podzielić informacjami?
Skończyła mi się karta pre-paid MasterCard. Jak wiadomo, żeby walczyć skutecznie z terroryzmem geniusze z Brukseli zalecili bankom wycofanie z obrotu wyżej wymienionych kart płatniczych i zostałem bez możliwości płacenia za oprogramowanie - jako, że mój BZWBK domaga się kilku transakcji w miesiącu kartą, aby była za 0 zł. Wynalazłem w sieci wspomniany bank i jego konto za 0 zł. Przejrzałem i wygląda to zbyt pięknie. Generalnie plan jest taki, aby korzystać z tego konta identycznie jak z karty pre-paid :) przelewać tam sobie jedynie tyle ile chcę wydać i płacić dodawaną kartą VISA. Właśnie VISA..... miałem kiedyś VISA z BZWBK ( pre-paid oczywiście) i pamiętam, że były kłopoty z płatnościami online. Jak to jest w przypadku Nest B ???

środa, 3 maja 2017, 14:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Konto w Nest banku ?
Polsce to już w ryj za darmo nie dostaniesz :) Wierzysz, że bank coś ci da za darmo :wink:

środa, 3 maja 2017, 14:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

w końcu trzyma za darmo moje pieniądze, więc całkiem darmo to to nie jest.

środa, 3 maja 2017, 14:33
Nowy
Nowy

Ja bym nie ryzykowała z trzymaniem oszczędności i innych srodków w mało znanym banku, czas nęcą niskimi kosztami lub praktycznie bez opłat.

poniedziałek, 8 maja 2017, 10:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Bank ma gwarancje Funduszu, więc pieniądze są bezpieczne - tym bardziej, że mają na tym koncie "leżeć" niewielkie kwoty i to tylko w sytuacji zakupów online. Nie to mnie martwi, a jedynie akceptowalność karty Visa przy zakupach w zagranicznych sklepach. Konto otwiera się łatwo, więcej wysiłku trzeba włożyć w jego zamknięcie :)

wtorek, 9 maja 2017, 09:28
Nowy
Nowy

@Najrad - Nest nawet spoko. Ja jednak wybrałem Orange Finanse, bo też jest darmowy ale oprócz tego ma fajne promocje dla Klientów. Cos w stylu zniżek w mBanku :) dostaje sie powiadomienie, gdy w poblizu ktos oferuje promocje 8)

piątek, 12 maja 2017, 11:16
Nowy
Nowy

fransua napisał(a):
Polsce to już w ryj za darmo nie dostaniesz :) Wierzysz, że bank coś ci da za darmo :wink:

Szanowny Panie, w Nest Banku oferujemy bezwarunkowe Nest Konto, w którym za 0 zł są: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i pierwszej używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto może Pan otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisze Pan dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank

poniedziałek, 15 maja 2017, 13:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

od kiedy opiekunowie nest banku odwiedzają forum wideo ? . Ten post chyba celowo napisany aby reklamę zrobić .

wtorek, 16 maja 2017, 00:31
Moderator
Moderator

Nie linkuje nigdzie, odpowiada na temat, puściłem.

wtorek, 16 maja 2017, 08:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

opiekunnestbank napisał(a):
fransua napisał(a):

Szanowny Panie, w Nest Banku oferujemy bezwarunkowe Nest Konto, w którym za 0 zł są: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i pierwszej używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto może Pan otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisze Pan dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank

Chętnie skorzystam :) Czy Wasza karta Visa jest honorowana przez AppStore, oraz czy zdarzają się jakiekolwiek trudności przy płatnościach elektronicznych przez internet w sklepach za oceanem - konkretnie USA ?
Dzięki kotin, że puściłeś odpowiedź opiekuna. Na prawdę chcę tam założyć konto - dokładnie takie jak opisałem w pierwszym poście - a jedyne co mnie powstrzymuje, to brak opinii na temat wspomnianych płatności kartą ( miałem niemiłe doświadczenia z Visą)

czwartek, 18 maja 2017, 13:03
Nowy
Nowy

Ja radzę z tym kontem mocno się zastanowić, to że jest za 0 zł to chyba jedyna jego zaleta!
Wady o których warto pamiętać:
- beznadziejny interfejs i strasznie WOLNY!!!
- brak aplikacji mobilnej na Windows Phone;
- brak możliwości wykonania przelewu po godzinie mniej więcej 22
- brak możliwości wyszukiwania transakcji w okresie dłuższym niż 30 dni

Polecam poczytać najpierw opinie użytkowników i mocno się zastanowić!
http://bankowe-konta.info/konto/nest-bank/#opinia1
http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nes ... mment-1255
Możne na jakieś dodatkowe konto tak, ale na pewno nie na główne.

wtorek, 30 maja 2017, 01:32
Nowy
Nowy

Mój brat ma konto w Nest Banku i twierdzi, że nie ma takich problemów jak wyżej wymienione. A tak swoją drogą, to z pierwszej ręki wiem, że bankom nieco podupadł biznes rachunków bankowych a to przez zmianę jakichś przepisów dot. zajęć egzekucyjnych i wprowadzenie elektronicznych zajęć rachunków - http://pamietnikwindykatora.pl/2016/10/ ... -dluznika/ Zanim to wprowadzono, to mnóstwo dłużników otwierało nowe konta żeby uciekać przed zajęciami komorniczymi. Teraz ucieczki nie ma. Nie chwaląc się, sam tego doświadczyłem chociaż nie uciekałem.

środa, 12 lipca 2017, 10:48
Nowy
Nowy

Pod tym linkiem https://www.wybieraj.com.pl/w-jakim-banku-konto można porównać konto w Nest Banku z innymi kontami jakbyś chciał.

sobota, 27 stycznia 2018, 11:07
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]