Teraz jest poniedziałek, 14 października 2019, 05:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 Co z videodslr.pl 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Co z videodslr.pl
Od kilku dni nie działa videodslr.pl . Co się dzieje ?

środa, 13 listopada 2013, 01:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Co z videodslr.pl
Pewnie się obudzi za jakiś czas. Na profilu FB pisali, że działają ku naprawie. Teraz przynajmniej serwer jakoś odpowiada. Poza tym czy to nie lekki nietakt pytać na jednym forum o inne (konkurencyjne)? ;)

środa, 13 listopada 2013, 01:36
Moderator
Moderator

Jeżeli na tamtym forum nie ma zakazu linkowania do nas, (ale nie wiem jak tam jest), to nie jest nietakt. :wink:
PS LINK.

środa, 13 listopada 2013, 11:06
Moderator
Moderator

jestem moderatorem, ale za choinkę nie rozumiem o co chodzi w tekstach w stylu "konkurencyjne forum"...
forum to forum, miejsce wymiany myśli, wiedzy, pochwalenia się swoim dorobkiem. gdzie tu konkurowanie? konkurować to mogą dwie ciastkarnie obok siebie, bo albo wejdziesz do jednej, albo do drugiej.
ale forum? większość z nas pisze i tu i tam i jeszcze gdzie indziej. sam zamieszczałem "tutoriale" albo tu albo na filmowcu i w razie potrzeby linkowałem z drugiego forum.
także nie wiem w czym problem, jak ktoś wie niech mi napisze. 8)

co do VIDEODSLR to mam nadzieję, że szybko wstanie, bo forum całkiem ciekawe i sporo na nim ludzi z branży (i również z naszego forum).

środa, 13 listopada 2013, 11:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Też myślę tak jak Grass. Pisząc to pytanie nawet nie pomyślałem że robię coś nie tak :) Dla mnie to dwa fajne fora na których spotykam często tych samych ludzi. Mam w okolicy kilku filmowców i żyjemy w kumpelskich układach. Po co konkurować jak można współpracować ?

środa, 13 listopada 2013, 12:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

takiego steku bzdur i farmazonow jak na videodslr nigdzie indziej sie nie uswiadczy, bija na glowe nawet foton za czasow swojej (albo stepnia) swietnosci

pierwszy przyklad z brzegu :

"Bilongo, jak masz Premiere i Encore to Ci dynamiclink nie zadziała, trzeba mieć minimum Production Premium a więc pakiet Adobe. Wtedy opcja Dynamic Link będzie podświetlona.

Tak jak pisał przedmówca. Nie powinno się z premiera w ogóle renderować !! Tylko transkodować z Encore'a"

i wszystko jasne...

sobota, 11 października 2014, 01:57
Stały bywalec
Stały bywalec

Cytuj:
Dynamic Link features are only available with the Creative Suite Production Premium and Creative Suite Master Collection editions; Dynamic Link features do not work between CS6 applications that have been installed and activated as separate applications.

źródło: http://helpx.adobe.com/after-effects/using/dynamic-link-effects.html

a co do drugiego to pewnie chodziło bardziej o stabilność

wtorek, 14 października 2014, 02:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

nie, to chodzi o to ze wypisujecie farmazony , jeden za drugim, zainstaluj sobie oryginalnego premierea, który jest w pakiecie z encorem i masz zawsze aktywna opcje dynamic link i możesz bezpośrednio przeskoczyć z projektu premierea do encorea, kwestia tylko rozumienia czym się rozni rendering z poziomu premierea, z poziomu media encodera i z samego encorea

i z laski swojej wytłumacz mi jak się ma do tego odnosnik o dynamic link i after fxie który przytoczyles ?

wtorek, 14 października 2014, 02:46
Stały bywalec
Stały bywalec

Nie wiedziałem,że Premiere jest razem z Encorem, ja kupowałem tylko pakiety Master Collection (lub subskrypcje CC).

Adobe potwierdza tylko,że nie działa Dynamic Link w przypadku osobnych aplikacji. Dlatego przytoczyłem pierwszy lepszy link mówiący konkretnie o Dynamic Link - który dotyczy wszystkich aplikacji z nim związanych.

wtorek, 14 października 2014, 09:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jeśli czegoś nie wiesz to nie przytaczaj pierwszego lepszego linka tylko przeczytaj dokładnie o czym jest mowa i najpierw zweryfikuj to na swoim komputerze a potem odpisuj

a tak to sie okazuje ze w twoim zdaniu :

"Adobe potwierdza tylko,że nie działa Dynamic Link w przypadku osobnych aplikacji. Dlatego przytoczyłem pierwszy lepszy link mówiący konkretnie o Dynamic Link - który dotyczy wszystkich aplikacji z nim związanych."

sa same klamstwa bo nawet odnoszac sie do linku ktory podales, jest napisane ze chodzi o cs6, natomiast nigdzie nie ma zdania ze przeklada sie to na wszystkie aplikacje, ktore uzywaja dynamic linka a opcja w premierze cs6 stand alone : dynamic link -> send to encore w cs6 DZIALA jaka najbardziej poprawnie

wtorek, 14 października 2014, 10:37
Stały bywalec
Stały bywalec

ok

wtorek, 14 października 2014, 18:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]