Teraz jest poniedziałek, 14 października 2019, 05:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Potrzebny operator na wesele. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Potrzebny operator na wesele.
Witam

Na 14 listopada tego roku potrzebuję operatora-montażystę do wykonania zlecenia reportażu wideo.
Wesele jest w Poświętnem w sali weselnej "Ranczo Stefanów"
Ślub w Poświętnem Bazylika Świętej Rodziny ślub o 16:00
Przygotowania pary młodej Warszawa.

Bardzo zależy mi aby operator był doświadczony z perfekcyjną obsługą kamery lub lustrzanki, znający na pamięć przebieg mszy i potrafiący znaleźć się w odpowiednim czasie i miejscu, po prostu człowiek z doświadczeniem.
Bez przeciąganych ujęć w kościele i na sali, tylko najważniejsze ujęcia.
Zależy mi na zmontowanym filmie maksymalnie 1h:30min do 2h maksymalnie.

Dobrze gdyby operator dysponował jakimś systemem stabilizującym (nie mówię tu o statywach naramiennych:). Koniecznie rejestrator dźwięku do kościoła i na salę weselną. Mikrofony do wywiadów z gośćmi.
Oświetlenie stacjonarne wykluczone, tylko lampy na kamerowe.

Ponieważ wesele jest w mojej rodzinie i będę na tym weselu jako gość (nareszcie będę się bawił :wink: )proszę kontaktować się bezpośrednio pod numerem tel. 502377339 z Panią Jolą.

Pozdrawiam.
Paweł.

czwartek, 20 sierpnia 2015, 18:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Potrzebny operator na wesele.
co oczekujesz zostało napisane jasno, to jeszcze dopisz co oferujesz w zamian, bo o tym ani słowa.

czwartek, 20 sierpnia 2015, 23:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

vgrzes, chyba coś Ci się pomyliło :) Jeśli bierzesz tę robotę to wyznaczasz swoją cenę i tyle. Klient zaakceptuje lub nie ...

piątek, 21 sierpnia 2015, 00:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

vgrzes napisał(a):
co oczekujesz zostało napisane jasno, to jeszcze dopisz co oferujesz w zamian, bo o tym ani słowa.

:lol: O przepraszam zapomniałem.
Oferuję doskonałą atmosferę pracy, około 180 pozytywnie nastawionych osób, przesympatyczną parę młodą, miejsce siedzące z wyżywieniem, zdobycie nowych doświadczeń zawodowych.
Atrakcyjne wynagrodzenie i byc może butelkę doskonałego trunku na zakończenie pracy. :lol:
Oczywiście wypowiadam się w imieniu organizatorów imprezy. :wink:

Pozdrawiam.

piątek, 21 sierpnia 2015, 09:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A jaki jest Twój udział w tej usłudze, nie wiem jacyś dodatkowi operatorzy etc. Bo tu czytam raczej typowe ogłoszenie młodej pary która szuka kamerzysty na swoje wesele. Mam nadzieję że nie chcesz być pośrednikiem który za znalezienie kamerzysty weźmie kasę nie dokładając do tego biznesu nic więcej. Chętnie sfilmuję i zmontuję ten ślub i wesele. Mój koszt tej usługi to 3000 zł przy założeniach jakie zaznaczyłeś (jedna kamera). Doliczyłem już koszty dojazdu. Za 5000 zł podejmę się tego z dwoma operatorami lustrzankami. A i rozumiem że bez poprawin.
Pozdrawiam

piątek, 21 sierpnia 2015, 09:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

kazikmaly napisał(a):
A jaki jest Twój udział w tej usłudze, nie wiem jacyś dodatkowi operatorzy etc. Bo tu czytam raczej typowe ogłoszenie młodej pary która szuka kamerzysty na swoje wesele. Mam nadzieję że nie chcesz być pośrednikiem który za znalezienie kamerzysty weźmie kasę nie dokładając do tego biznesu nic więcej. Chętnie sfilmuję i zmontuję ten ślub i wesele. Mój koszt tej usługi to 3000 zł przy założeniach jakie zaznaczyłeś (jedna kamera). Doliczyłem już koszty dojazdu. Za 5000 zł podejmę się tego z dwoma operatorami lustrzankami. A i rozumiem że bez poprawin.
Pozdrawiam

Poważnie pytasz więc poważnie odpowiadam.
Moj udział jest grzecznościowy jeśli chodzi o pomoc w znalezieniu firmy która zajmie się zleceniem.
Tak jak już napisałem to moja rodzina i nie chcieli bym sam się tym zajął tylko uczestniczył normalnie jako gość, to chyba normalne ich strony. Nie szukajcie tu żadnego matactwa z mojej strony, prosili mnie o pomoc więc pytam. Ja nie ustalam ceny i nie negocjuje, nawet nie pośredniczę w kontakcie, tel. jest podany do mamy Panny Młodej.

Pozdrawiam.

piątek, 21 sierpnia 2015, 10:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ok dzięki. To zadzwonię pod podany numer.
Pozdrawiam :wink:

piątek, 21 sierpnia 2015, 10:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jak na Ranczo Stefanów to 180 ludzi będzie raczej ciasno. Ale życzę miłej zabawy i gratuluję rodziny, która rozumie, że nie trzeba "zaprzęgać" do roboty własnej rodziny.

piątek, 21 sierpnia 2015, 11:25
Nowy
Nowy

Oferta dalej aktualna czy już ktoś zajmie się tym? polecam http://www.dobrypomyslna.pl/zdjecia-slubne/ świetny artykuł, fajne rady można na tym portalu wyczytać na tematy typu sesje robi pod gusta klientów, na prawdę polecam również usługi fotograficzne fotografa ślubnego, którego tam polecają, sprawdziłem, warto skorzystać. Robiłam u tego fotografa sobie sesję biznesową do profilu mojej firmy i prywatnie na facebooka ;p

wtorek, 6 października 2015, 15:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]