Teraz jest wtorek, 17 września 2019, 21:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Szukam pomocy w nagraniu spektaklu outdoor WAWA 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Szukam pomocy w nagraniu spektaklu outdoor WAWA
Cześć,

Z góry napiszę, że to nie jest oferta wysoce komercyjna i stąd też nie będę przedstawiał dużych wymagań. Może bardziej to będzie coś w kategorii ciekawego wyzwania.

Będziemy grali spektakl tańca współczesnego (tzw. młoda choregrafia, czyli codzienny survival ekonomiczny, haha) na placu przed Teatrem Studio / PKiN w Warszawie (25.06 jest granie, będziemy tam 2 dni wcześniej też). Wydaje mi się, że będzie super, bo jest bardzo spektakularnie z architekturą i drewnem. (tak to wyszło ongiś w Linz: https://dorftv.at/video/23645 ale nie jestem zadowolony z nagrania, choć dobrze, że jest). Szukam kogoś, kto by nam pomógł to nagrać mniej więcej z ręki (z jakimkolwiek stedikamem byłaby oczywiście poezja) i ogarniając cały kontekst, czyli ciało-ruch-połączenie z architekturą.

Ciąć - tu raczej sobie poradzę, też chcemy postawić własne dwa Lumixy na statywach gdzieś. Bardzo mi chodzi o uchwycenie dynamiki i szczegółów... BTW. sam jestem pasjonatem foto-video:)

Ile mógłbym wyłożyć z własnej kieszeni, na pewno 200-250, choć wiem, że to dość niewiele. Być może będą opcje na coś w przyszłości, jeśli uda nam się zgrać!

No nic, proszę od razu tu -> hygind@gmail.com

Pozdrawiam ciepło, Hygin
hygindelimat.com

sobota, 3 czerwca 2017, 15:51
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]