Teraz jest niedziela, 17 listopada 2019, 03:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Problem z Go Pro 7 black time lapse 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Problem z Go Pro 7 black time lapse
Witam , mam dwa problemy .

Pierwszy to szelki oryginalne... I kupiłem oryginalne i żałuje bo przy wyciąganiu kamerki z nich możliwie najdelikatniej uszkadza się guma z obudowy urządzenia . Czy też tak macie czy tylko ja trafiłem na felerny produkt ?

Drugi problem doprowadził mnie do pasji . Udałem się na pieszą wycieczkę wzdłuż skalistego wybrzeża i postanowiłem to uwiecznić . Uruchomiłem program Time Lapse speed x 5 i w drogę . Gdy doszedłem do celu ( jakieś 40 minut , zostało 50 procent baterii ) , nacisnąłem przycisk by zatrzymać nagranie. Potwierdziło to '' piknięcie'' urządzenia . Jakież było moje zdziwienie gdy w domu okazało się ,że kamerka nagrała tylko 3/4 mojej wycieczki . W żaden sposób nie poinformowała mnie dźwiękowo o zakończeniu nagrywania, natomiast potwierdziła kiedy sam je zatrzymałem. A tu taki zonk . Sprawdziłem pamięć , nie ma nawet połowy miejsca na karcie pamięci . Jestem rozczarowany bo wydałem na kamerkę trochę kasy ana razie same porażki . Może ja czegoś nie wiem, nie umiem. Proszę doradźcie .

niedziela, 22 września 2019, 11:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]