Teraz jest niedziela, 9 maja 2021, 10:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 GoPro Hero8 Black 60 FPS migotanie przy sztucznym świetle. 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post GoPro Hero8 Black 60 FPS migotanie przy sztucznym świetle.
Witam wszystkich. Zakupiłem dwa dni temu GoProHero8 Black. Pierwsze testy kamerki odbyły się w moim pokoju, przy dość słabym świetle. Podczas robienia zdjęć na ekranie kamerki pojawiają się niebieskie pasy. (Na zrobionym zdjęciu ich nie ma, jednak zdjęcia są bardzo nie wyraźne i pełne szumów.) Kiedy skieruję obiektyw na lepiej oświetlone miejsce, pasy znikają. Podczas nagrywania ekran nieustannie miga (przy słabym świetle). Podczas oglądania nakręconego filmu nadal widać miganie. Kamerka była testowana na różnych ustawieniach (w tym tryb nocny) i poprawy nie było. Napisałem więc z zapytaniem, czy jest to usterka, która powinna byc zgłoszona do serwisu, czy też za wszystko winę ponosi słabe światło? Odwiedziłem jednak kilka stron internetowych z nakręconymi filmami przez GoProHero8 i widziałem że nawet przy słabym świetle (także nocą) zdjęcia i filmy wychodzą bardzo ładne i wyraźne, nawet bez większego zagłębiania się w ustawienia kamerki. Zdziwiła mnie więc taka słaba jakość zdjęc i filmów z mojego egzemplarza, oraz wyżej wymienione miganie ekranu oraz pasy. Czy jest ktoś obeznany w temacie, kto wyjaśniłby czy w tej kamerce ma prawo dziać się takie coś, czy też jest to jakaś usterka? W załączniku zamieszczam zdjęcie ekranu kamerki z niebieskimi pasami.

Załączniki:
received_2424675331181516.jpeg
received_2424675331181516.jpeg [ 20.34 | Przeglądane 119 razy ]
poniedziałek, 9 grudnia 2019, 00:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: GoPro Hero8 Black
Za ciemno kolego, GoPro to sportowa kamerka a nie nie noktowizor, co do pasow mysle ,ze warto obejrzec ten film - https://www.youtube.com/watch?v=2S47R5unIv4
Zobacz poustawiaj jak na filmie i zrob kolejne testy (w sztucznym ale zdecydowanie jasniejszym oswietleniu)

poniedziałek, 9 grudnia 2019, 00:51
Nowy
Nowy

Post Re: GoPro Hero8 Black
jacekxyz napisał(a):
Za ciemno kolego, GoPro to sportowa kamerka a nie nie noktowizor, co do pasow mysle ,ze warto obejrzec ten film - https://www.youtube.com/watch?v=2S47R5unIv4
Zobacz poustawiaj jak na filmie i zrob kolejne testy (w sztucznym ale zdecydowanie jasniejszym oswietleniu)

Dzieki wielkie! :D Do zamknięcia.

poniedziałek, 9 grudnia 2019, 10:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]