Teraz jest piątek, 14 grudnia 2018, 06:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Mam problem POMOCY !!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Mam problem POMOCY !!!
Witam!
Mam problem a mianowicie chodzi o to ze nagralem wesele na DVD oraz VHS ale na VHS mam problemy z obrazem tzn jest zamazany mozna powiedziec bardzo. czy wyjscie TV-OUT nie jest az na tyle dobre czy pomoga tutaj programy takie jak TV-TOOL sam nie wiem i dlatego pytam. I oczywiscie zostal mi tylko material na plytach DVD w zwiazku z tym przydalo by sie ten material polaczyc w jedna calosc, nie wiem jak i nie wiem w jakim programie chodzi mi o to zeby nie stracic nic na jakosci czy zainstalowanie karty VIDEO pomogloby cos, mam dostep do karty PINACLE av/dv ale najbardziej za;yzemi wlasnie jak polaczyc material z dwoch plyt DVD w calosc i nagrac go bezstratnie na VHS bardzo prosze pomozcie z GORY WIELKIE DZIEKI MOGE NAWET POSTAWIC PIWO ;-)

czwartek, 27 stycznia 2005, 15:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
a czemu nie przegrasz bezposrednio z dvd na vhs ??? po co tu komputer???

a jesli upierasz sie , ze nie moze byc ani klatki przerwy miedzy 1 i 2 plyta, to przegraj obydwie na jedna plyte dual layer (ok 40zl)

czwartek, 27 stycznia 2005, 16:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ale problem jest taki ze jak odtwarzam na stacjonarnym DVD to obraz mi ucieka i napisy wychodza poza TV a jezeli ogladam na kompie to wszystko jest oki i dlatego wlasnie potrzebny mi komputer a sprawdzalem juz na kilku DVD i to samo.

wtorek, 1 lutego 2005, 13:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]