Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 13:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 montaz filmu 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post montaz filmu
Witam!

Mam nastęujący problem. Otóż mam nagranie z imprezy... i musze to ładnie zmontwać... Nie znam sie na tym... ale szybko łapie... Najbardziej utrudnia mi prace fakt, iż zgrałem obraz z kamery za pomocą programu WinCoder... Jakość jest bardzo ładna, ale w jakim progrmie nie chciałbym zedytowac tego nagrania to wywala mi jakiś błąd :| film zgrywalem za pomocą karty telewizyjnej... wiec ciezko o dobry program, ktory by mi to pieknie zgral... jesli ktos moze mi poleicci to bardzo bym prosil..

Kolejny problem polega na wstawieniu loga w rogu filmu... musi byc ono przezroczyste... waze jest to, iż nie jest ono prostokacikiem ktore wystarczy wstawic i dac efekt alpha... otoz.. jest to romb... i chcialbym zeby na ekranie byl widoczny tylko romb... np.moge zpaisac te logo jako przeroczysty gif... tak zeby nie bylo widac tla kwadratu, ktory tworzy sie automatycznie wraz z obrazkiem...

Przydałby mi się także program w ktorym można wstawić obrazki do...

Bardzo prosiłbym o pilną odpowiedzi... co do sprawy loga to prosilbym o jasniejsze wyjasnenie jak posluzyc sie programem do zrobienia tego.. a nie tylko informacje na temat jaki program do tego sluzy...

Z góry bardzo dziekuje za odpowiedzi... i pozdrawiam....

niedziela, 27 lutego 2005, 12:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]