Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 13:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 problem z wyjsciem tv-out 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post problem z wyjsciem tv-out
no i znow mam problem:( posiadam laptopa z karta grafiki trident video accelarator cyberblade-ai1 z wyjsciem tv-out. wszystko dzialalo jak nalezy do czasu, gdy na kompie maialem zainstalowany win98. po upgradzie systemu operacyjnego do winxp obraz wyprowadzanay na telewizor przez tv-out jest czarnobialy. nie jest to wina telewizora, poniewaz probowalem na roznych, na ktorych wczesniej obraz byl kolorowy. czy spotkal sie ktos z podobnym problemem??? czy to wina winxp??? mozna to jakos ominac??? z gory dziekuje za wszelka pomoc.

m.

wtorek, 7 stycznia 2003, 09:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post NTSC
Sprawdź w jakim standardzie masz wyjscie TV Out - w sterownikach.
Może musisz zmienić na PAL. Bo to jest objaw puszczenia obrazu NTSC na telewizorze PAL. MOże steowniki są jakieś "amerykańskie" albo coś w tym rodzaju... Pogrzeb w ustawieniach TV Out.

wtorek, 7 stycznia 2003, 11:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
dzieki za podpowiedz. zainstalowalem nowe sterowniki, co prawda zaprojektowane dla win2000 nie dla winxp, ale chociaz we wlasciwosciach karty pojawia mi sie zakladka tv, wiec poprobuje cos z ustawieniami i moze pojdzie...

wtorek, 7 stycznia 2003, 16:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
po wielkich trudach i nieprzespanej polowie nocy udalo mi sie otrzymac kolorowy obraz na tv. problem polegal jak slusznie emes przypuszczales na sterownikach...:)
dzieki za pomoc.

środa, 8 stycznia 2003, 15:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]