Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 00:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Dźwięk projektora filmowego 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Dźwięk projektora filmowego
Witam serdecznie.
Poszukuję film bądź serial gdzie jest słyszalmy dzwięk projektora filmowego czy ktoś moze mi pomóc a oprócz tego takie efekty jak na uszkodzonej taśmie filmowej rysy, uszkodzone klatki nieraz jest to widoczne w filmach ale nie przywiązywałem do tego wagi a teraz by sie przydało.

Za wszelkie odpowiedzi szczere dzięki.

sobota, 25 czerwca 2005, 12:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Programow do robienia takich rys jest troche. Ja kozystam z plugin do AE/Combustion o nazwie DigiEffects Cinelook/Cinemotion . Na stronie efix.pl jest jakis programik robiacy taki efekt. Co do dzwieku. Poszukaj na googlach w darmowych bazach dzwiekow. Jest tego od cholery.

sobota, 25 czerwca 2005, 13:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Programow do robienia takich rys jest troche. Ja kozystam z plugin do AE/Combustion o nazwie DigiEffects Cinelook/Cinemotion .
Tej samej firmy jeszcze Aged Film oraz FilmDamage. Oprócz tego jescze BigFlimFX. Całkiem przyzwoity tego typu efekt można osiągnąć za pomocą programu Edit Studio.

sobota, 25 czerwca 2005, 13:29
Stały bywalec
Stały bywalec

mam taki plik mp3 moge ci przesłać tylko sie przypomnij bo jestem w pracy. insertdp@poczta.onet.pl

wtorek, 28 czerwca 2005, 15:17
Moderator
Moderator

również w quicktime jest efekt starego kina. jednak jest nieco "żenujący"... te programy, które podali koledzy to programy komercyjne. jednak nie musisz ich kupować, aby osiągnąć ten efekt. wystarczy, że poprosisz kogoś, kto ma taki program, aby zrobił ci powiedzmy 10 sekund podrapań na białym klipie. wrzucasz go wtedy na timeline na najwyższą ścieżkę i ustawiasz jako transfer mnożenie. szybciej, łatwiej i za darmo :D znam człowieka, który aby osiągnąć jak najbardziej realistyczny efekt zgrywał czystą taśmę. aby dopracować ten efekt trzeba tez użyć odpowiednich filtrów koloru i np. rozmycia, no ale to już nie problem.

kolego insert, jeśli nie sprawiłoby ci problemu, to czy mógłbyś mi wysłać również ten plik? osobiście używałem przyspieszonego odgłosu... silnika ciężarówki!!! :lol: brzmiał niemal identycznie, no ale co oryginał to oryginał :D mój email peaceant@wp.pl

pozdrawiam

wtorek, 28 czerwca 2005, 15:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]