Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 07:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 ntsc - czy aby na pewno? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post ntsc - czy aby na pewno?
Po odpaleniu Windows Movie Makera przy opcji wybierania jakosci/rozdzielczosci zgrywanego materialu przy opcji DV-AVI w nawiasie widneje napis NTSC.

Czy to oznacza ze jestem posiadaczem kamery z systemem NTSC? Jak sprawdzic jaki system posiada kamera ktora posiadam. Kupywalem w polskim sklepie dltego jestem bardzo zdziwiony tym faktem - czy to w ogole mozliwe?

Ponadto po zgraniu materialu w tym formacie - jest to najlepszy format jaki oferuje mi windows movie maker na obrazie widze taki jakgdyby prążki. Nie wiem dokladnie jak to okreslic moze zdjecie wiecej wyjasni:

Obrazek

:roll:

aha, kamera to p. gs140

sobota, 27 sierpnia 2005, 03:24
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Po odpaleniu Windows Movie Makera przy opcji wybierania jakosci/rozdzielczosci zgrywanego materialu przy opcji DV-AVI w nawiasie widneje napis NTSC.

Czy to oznacza ze jestem posiadaczem kamery z systemem NTSC? Jak sprawdzic jaki system posiada kamera ktora posiadam. Kupywalem w polskim sklepie dltego jestem bardzo zdziwiony tym faktem - czy to w ogole mozliwe?

raczej nie, poprostu Windows jest programem amerykańskim i domyślnie jest ustawione NTSC, przestaw na PAL. Podobnie jest w programach ulead-a.
Cytuj:
Ponadto po zgraniu materialu w tym formacie - jest to najlepszy format jaki oferuje mi windows movie maker na obrazie widze taki jakgdyby prążki. Nie wiem dokladnie jak to okreslic moze zdjecie wiecej wyjasni:

To też naturalne - czyli przeplot. Jak zrobisz z tego materiału DVD to go nie będzie. A poz tym na TV i z przeplotem jest wszystko OK.

Cytuj:
aha, kamera to p. gs140
fajna

PS. Fajny dres i jakiej firmy!!!! Tylko pozazdrościć! :lol:

pozdrawiam

sobota, 27 sierpnia 2005, 08:31
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]