Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 09:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Gordian Knot - Głos 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Gordian Knot - Głos
Moim problemem jest brak głowsu po skonwertowniu mam następujące pytania 1.czy w zakładne Birate-audioA trzeba załadować wcześniej ściągniętą ścieżke z danego materiału czy dopiero w fanie końcowej gdzie na zakładne Audio1 robimy to przez załadowanie naciskając Select. na tej samej zakładce (wg. opisu na ŚObrazu o obsłudze GK) pisze że trzeba zaznaczyć - MP3... kBit/sec. average Birate ta funkcja jest u mnie nie dostępna (czemu??) pozostają mi tylko dwie wcześniejsze. 2 pytanie z innej beczki to penie jak kupiłem kamerke w stanach i nadaje ona na NTSC to ustawienie GK też na NTSC-NtSC non anamorphic(4:3) jeśli ktoś mi może pomóc będe bardzo wczięczny mój mail Timbre@interia.pl

środa, 5 marca 2003, 20:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

He he dopiero dzisiaj zajrzałem na ten post,ale do roboty.
W zakładce bitrate,audio A określasz jakość dzwięku najlepiej od 128 kbit/s w wzwyż.Zanim zabierzesz się do kodowania trzeba najpierw wyodrębnić dzwięk z pliku.Możesz to zrobić NanDubem który wchodzi w skład GK.File->Save Wav i rozpoczyna się proces wyodrębniania.Dopiero pod koniec ustawiania musisz wskazać skąd ma dodać dzwięk.

czwartek, 6 marca 2003, 23:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]