Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 02:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Jakim programem na VHS 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jakim programem na VHS
Witam

Jakim programem zrzuci film z PC na magnetowid i kastetę VHS.

środa, 5 marca 2003, 22:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Słyszałem o takim programie jak TV TOOL ,ożna tez AdobePremiere opcją print to video.A tak wogule to przeciez karta graficzna(bo domyślam się ze przez nią będizesz wysyłał obraz na magetowid) posiada jakies dołączone oprogramowanie.

środa, 5 marca 2003, 23:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Te Leon zawodowiec już Ci raz ktoś powiedział - ortografia !!!
Zafodofiec - ha, ha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

czwartek, 6 marca 2003, 01:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Te Stefek amator idź na forum o j.polskim, bo akurat tutaj ludzie bez żadnego interesu potrafią sobie pomagać i pisownia nie ma ty żadnego znaczenia.

czwartek, 6 marca 2003, 06:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ciekawe co pomyslisz o goscu ktory daje ci rady o kamerach i montazu video a sam nie potrafi napisac po polsku slowa pewnie jakis nienormalny albo nie widzi klawiatury kamerzysta !!!. Forum swoja droga a jezyk szanowac trzeba- do szkoly panowie uczyc sie a nie kamery i komputery w glowach.

czwartek, 6 marca 2003, 17:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

O jezu ale się przyczepiliście ,jak piszę odpowiedź to piszę dosyć szybko i jak połknę jakieś literki lub popełnię błąd to nie poprawiam bo mi sie poprostu nie chce.I już jak kogoś drażnią moje błędy to niech nie czyta i już!!!

A do studenta przeczytaj swojego posta !!!!!!!!!

czwartek, 6 marca 2003, 17:55
Nowy
Nowy

:idea: Wystarczy dyskusji o języku. Pomocy trzeba: dlaczego nie mogę zrzucić materiału z Pc ( z Adobe Premiere 6.0 na kamerę DV komendą: eksport to tape lub print to tape? Bez problemu zgrałem zdjęcia z tej samej kamery po tym samym 1394 mna dysk?

czwartek, 6 marca 2003, 21:42
Nowy
Nowy

Ludzie ja prosiłem o pomoc a wy tu o j.polskim gadać. OK szanuję i to ale pomóżcie mi i naprawdę nie obchodzi mnie jak kto pisze, wiem bo sam tak robię jak się szybko pisze to i się zawsze jaką literkę połknie.

Ale może ktoś mi powie jakim programem zgrać film PC na Video oprócz TV Tool.

czwartek, 6 marca 2003, 23:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Przecież pisałem już , każdy program do obróbki Video ma te opcję(Adobe Premiere, Unlead Video Studio,Studio 8 i inne).Pewnie virtual Dub tez ma takie .
Nie bawaiłem się tym nigdy z prostej przyczyny moja karta nie ma tv out.Ale przeciez możesz zrobić tak , puścić film na ekranie w trybie pełnoekranowym ,podłączyc TV out do magnetowidu i nagrywac obraz.Nie jestem jedynie pewien czy obraz będzie bez czarnych pasków.Popróbuj.Albo poszukaj w google bo naprawdę nie wiem nic więcej.

piątek, 7 marca 2003, 11:51
Bywalec
Bywalec

1. Karta video - podłączasz magnetowid do wyjścia video, 2 kabelek - wyjście liniowe z karty video do wejścia Audio VCR - odpalasz program który dostałeś z kartą - naciskasz PLAY a w Magnetowidzie naciskasz REC
2. Nie masz karty Video tylko graficzną z TV OUT - podłączasz magnetowid do TV OUT, wyjście liniowe karty dźwiękowej do wejścia Audio magnetowidu, w sterowniku grafiki ustawiasz opcję wyjścia video na TV OUT, odpalasz dowolny player który ma opcję pełnoekranową - Koala, AllPlayer, The Playa, i ok 120 innych darmowych, naciskasz PLAY w programie, i REC w Magnetowidzie. - W tym wypadku obraz jest do d.. - czarne pasy na górze i na dole ale lepszego nie uzyskasz.
3. Nie masz karty Video lub grafiki z TV OUT - kup sobie!

piątek, 7 marca 2003, 20:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]