Teraz jest niedziela, 24 marca 2019, 20:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Jak pokazać każdą osobę oddzielnie na jednym tle 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Jak pokazać każdą osobę oddzielnie na jednym tle
Witam jak można zrobić aby na jednym tle były wklejone dwa zdjęcia , chodzi mi o prezentacje , młodych , świadków i rodziców młodych tak jak pod tym adresem :http://www.tokksa.pl/video/slub/video/Ewelina i Marcin.wmv tz. dwa p&p na jednym tle oraz jaki to utwów i jaki wykonawca w podkładzie tego filmiku.
Pozdrawiam

sobota, 18 marca 2006, 17:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

witam, chciałem się podłaczyc do pytania: tzn jak a AP Pro 1.5 uzyskac efekt jak w klipie TOKKSY M jak milosc-,że mając tło z 3 polami do kluczowania wstawic 3 rozny kawałki filmu??? Jak mozna w prosty sposób zrobić przelatujące linie wzdłuż ramek ??? :?:

sobota, 18 marca 2006, 19:37
Bywalec
Bywalec

W AP 1.5 nie umialbym sie za to zabrac, ale w AE to co innego:)
Zeby zrobic przelatujace linie wystarczy stworzyc maske o odpowiednim ksztalcie. Nadac na nia filtr STROKE i na timelinie zaznaczyc "zegareczek" w filtrze stroke przy pozycji END i tam manipulowac od 0 do 100%:)
Pozdrawiam

sobota, 18 marca 2006, 21:38
Stały bywalec
Stały bywalec

W After Effect, albo Boris RED.. ale niestety nie powiem Ci jak, bo sam nie wiem;/ :oops:

sobota, 18 marca 2006, 23:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ta na poważnie! Dzieki ludziska, że doceniacie moją pracę, ale byłbym szczęsliwszy
gdybyście sami próbowali coś wymyśleć....ja wiem, że prościej jest coś odgapić, że może łatwiej jest wykorzystać czyjeś pomysły i w ten sposób jakiś Wasz klient będzie bardziej zadowolony z waszej usługi...., ale to nie znaczy że jesteście ok względem mnie, to nie znaczy również że jesteście oryginalni. Lepiej zrobić coś prostszego a swojego, mieć tą satysfakcję, że Mój klient nie zobaczy takiej czołówki np: u kuzyna z Pomorza....

Kto stoi w tej branży, nie rozwija się.....umiera śmiercią naturalną.A nie da się rozwijać
kopiując czyjeś projekty.

Pozdrawiam i życzę wielu nowych pomysłów.

http://www.tokksa.pl
http://www.tokksa.pl/wild.php
http://www.facebook.com/pages/Tokksa/14 ... 140?v=wall

http://vimeo.com/tokksa
http://vimeo.com/tokksawild/videos

niedziela, 19 marca 2006, 14:02
Stały bywalec
Stały bywalec

Panie TOKKSA... Naganiasz pan innych do ruszenia wyobraźnia i wymyślenia swoich oryginalnych czolowek a sam zgapiles wiele efektow z filmow tak jak np. "M jak milość". Irupo zapytal jak wstawic dwa obrazu rownoczesnie a nie jak zrobic co do joty tak jak TOKKSA, no i o piosenke, a to chyba nie znowu takie kopiowanie. W naszej branzy wiele utworkow sie powtarza i tego raczej nie zmienimy. Pozdrawiam

niedziela, 19 marca 2006, 14:28
Bywalec
Bywalec

NiKON masz rację , jeżeli chodzi o piosenkę to TOKSA boi się odpowiedzieć , widocznie ma wyłaczność na ten podkład i nie chce zdradzić tytułu i wykonawcy , a ja mam taką wiedzę na tematy montażu ,co brudu za paznokciem :D , nawet nie jestem z branży filmowej tylko fotograficznej i dlatego zadaje takie pytania .

niedziela, 19 marca 2006, 16:23
Stały bywalec
Stały bywalec

niedziela, 19 marca 2006, 21:36
Stały bywalec
Stały bywalec

Panie TOKKSA... Naganiasz pan innych do ruszenia wyobraźnia i wymyślenia swoich oryginalnych czolowek a sam zgapiles wiele efektow z filmow tak jak np. "M jak milość". Irupo zapytal jak wstawic dwa obrazu rownoczesnie a nie jak zrobic co do joty tak jak TOKKSA, no i o piosenke, a to chyba nie znowu takie kopiowanie. W naszej branzy wiele utworkow sie powtarza i tego raczej nie zmienimy. Pozdrawiam

Widze ze nie tylko mnie Pan TOKKSA spławił piękną odpowiedzią na proste pytanie hehe :P
Orginalność? hmmmm "m jak miłość", "qmile"? raczej nazwałabym to dobrym podrobieniem. Dobrym ale jednak podrobieniem. Rozumiem ze TOKKSA nie chce zdradzac tego jak wykonuje jakies elementy bo zapewne sie kiedys nad nimi napracował ale załsanianie się zachowaniem orginalnosci pomysłów? Nie trafione.

Co do M jak Miłość (bosh wszytscy mocno sie fascynują tym serialem :) ) to mozesz sam przygotować fakturę tła w AE (fractalem) lub sciągnąć z netu fragment orginalnej faktury. Pociąć ją i zrobić takie coś jakby duże puzle zeby faktura nie była jednostajna. Na to nakladasz filmy w różnych kształtach i dodajsz te biegające linijki stroke (opisane wczesniej). Do tego mozesz dodać jakies badziewie w typie rozyczek, obrączek czy innych slubnych gadzetów i rysuje sie czołówka. Wiecej niestety nie podpowiem bo za cholere nie wiem jak to wyglada w orginale a filmy ze stronki TOKKSy mi sie nie otwierają.

czwartek, 23 marca 2006, 08:31
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]