Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 12:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 problem z przechwytywaniem 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post problem z przechwytywaniem
Witam

Moj problem polega na tym, ze po podlaczeniu kamery ( Sony DCR-TRV310E ) do kontrolera firewire ( ST LAB IEEE 1394 , 2+1) Windows 98 SE restartuje sie!
Natomiast gdy kamera jest odlaczona Adobe Premiere zglasza taki komunikat dot. kontrolera : "Unable to connect to capture driver". Nie mam wilekiego doświadczenia w tej dziedzinie a chciałbym wiedziec co jest powodem takiej sytuacji. Jesli chodzi o capture driver domyslam sie ze chodzi o sterownik przechwytywania wideo. Owszem w panelu sterowania znajduje sie Microsoftu. Gdzie mam szukac rozwiazania tego problemu?

sobota, 15 marca 2003, 21:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Coś się gryzie w systemie,masz może Sound Blastera Live! ?/?? on często jest problemem,jesli masz wyjmij go i zobacz co się dzieje.Jeśli to nie pomaga to poprostu cudowny windows ma jakieś problemy(zresztą to nic nowego)Najprostszym rozwiązaniem jest przeinstalowanie systemu(wiem że banalna odpowiedz ale cóż no wszystko się może gryść sterowniki,jakies programy itd)pozatym jeśli będziesz instalował system nowy to polecam cos co działa na partycji NTFS bo inaczej będziesz mógł nagrac pliki tylko do 2 albo 4 GB(nie pamiętam ile) czyli około 10 lub 20 minut materiału.

sobota, 15 marca 2003, 22:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]