Teraz jest czwartek, 22 października 2020, 17:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Audio Effects w APP 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Audio Effects w APP
Witam

Otóż mam taki problem, o ile z video w APP już sobie jako tako radzę to jednak dźwięk to jakby osobna bajka. I tutaj mam problem, potrzebuje podłożyć dźwięk do klipu kręconego w domu, mam już utwory w mp3 jednak samo włożenie ich na timeline i wycięcie dźwięku z video nie wygląda za ciekawie. Chciałbym aby dźwięk był jak najbradziej naturalny tzn. żeby wyglądało że został on nagrany wraz z materiałem video a nie później dodany. Bardzo proszę o pomoc gdyż nie mogę sobie z tym poradzić :(

Pozdrawiam

piątek, 23 czerwca 2006, 14:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Audio Effects w APP
Benusso napisał(a):
Witam

Chciałbym aby dźwięk był jak najbradziej naturalny tzn. żeby wyglądało że został on nagrany wraz z materiałem video a nie później dodany.

cześć

Napisz konkretnie czego oczekujesz. W AP jest wiele filtrów zmieniąjących dźwięk lub dodających wiele efektów (pogłos, echo itp.) Ale jeśli wycinasz całkowicie oryginalny dźwięk i podkładasz muzyke to nic innego oprócz muzyki nie będziesz słyszał, jedynie możesz trochę zmienić brzmienie.

Pozdrawiam

piątek, 23 czerwca 2006, 15:38
Stały bywalec
Stały bywalec

Tak wycinam całkowicie dźwięk, gdyż mam tam utwory których nie mogę użyć w produkcji, jednak później mam już ściezke bez muzyki wiec moge ja przekopiowac w miejsce wycietej i dodac na drugiej lini audio jakis utwor jednak nie wyglada to jak muzyka lecaca np. z pokoju gdzie byl krecony material ale wlasnie podlozony utwor, chce to jak najbardziej zblizyc do stanu jakby muzyka leciala z magnetofonu w pokoju.

Pozdrawiam

sobota, 24 czerwca 2006, 13:01
Bywalec
Bywalec

Oj żebyś nie przekombinował.. Jeżeli się upierasz może dodaj efekt reverb i w nim dac troche przestrzeni dla pomieszczenia jakie ma byc bo do tego służy ale jak już to minimalnie.. w PremierzePro po wybraniu np. reverb kliknij na ten efekt 2 razy aby miec dostep do pokręteł efektu...prawdę mówiąc rzadko używam efektów z PremiereP..

sobota, 24 czerwca 2006, 16:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

chce to jak najbardziej zblizyc do stanu jakby muzyka leciala z magnetofonu w pokoju. Pozdrawiam

A wziąles pod uwage takie drobnostkę jak efekty dźwiękowe. Jeżeli dźwięk leci z magnetofonu w jakiejś sali to dochodzi tam cała masa dźwięków dodatkowych. Np. szepty i głosy ludzi, szum wiatru za oknami, kroki, itd. Do tego pogłos sali, umiejscowienie głośników na sali, które trzeba odtworzyć, itd. Jak to wszystko poskładasz do kupy to będziesz miał efekt magnetofonu w sali.

niedziela, 25 czerwca 2006, 00:04
Stały bywalec
Stały bywalec

No właśnie w tym rzecz, być może nagram dźwięk samej kamery chodzącej,w pokoju i później podłoże do klipu a na drugą linie wpuszcze muzyke.

niedziela, 25 czerwca 2006, 13:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

No właśnie w tym rzecz, być może nagram dźwięk samej kamery chodzącej,w pokoju i później podłoże do klipu a na drugą linie wpuszcze muzyke.

Oj kombinujesz. Takiego realistycznego dźwięku nie uzyskasz w domowym zaciszu, zawsze będzie to sztuczne. Mozna kombinowac z różnymi dzwiękami, odgłosami, nakładac na siebie itp. , ale tak bardzo realistycznie to raczej Ci się nie uda.

niedziela, 25 czerwca 2006, 16:07
Moderator
Moderator

puść muzykę z magnetofonu i nagraj kamerą. :mrgreen:
co jest na wideo?

pozdrawiam

niedziela, 25 czerwca 2006, 16:54
Stały bywalec
Stały bywalec

puść muzykę z magnetofonu i nagraj kamerą. :mrgreen:
co jest na wideo?

pozdrawiam

ooo nie wiem czy to żart ale brzmi ciekawie, najgorsze jest to ze nie uda mi sie wlasnie uzyskac tych innych dzwiekow, no ale trudno.

Na wideo jest kawałek imprezy przy znanej muzyce, i trzeba tą własnie muzyke zastapic inna.

niedziela, 25 czerwca 2006, 20:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]