Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 01:28

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 PROSZE O POMOC - brak materiału - ciekawy pomysl. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post PROSZE O POMOC - brak materiału - ciekawy pomysl.
Nakresle moze najpierw cala sytuacje. Przez moja glupote i pospiech w niedziele popoludniu, pedzac na poprawiny ( o ktorych bagatela dowiedzialem sie pozniej, bo wtedy Pani mloda sie zdecydowala ze jednak chce abym przyjechal na nie ) pomylilem kasety. W niedzile rano przewinalem sobie kasete do poczatku tak aby zobaczyc wyjscie z kosciola i pierwszy taniec, potem jakims cudem wyladowala u mnie w torbie ktora zabralem ze soba na poprawiny. I jak dalej sie domyslacie, nagralem na niej materal. Jeszcze mi sie nigdy to nie zdazylo i jestem tak wkurzony ze jak malo kto...

I teraz moja prosba do was. Mam wszytko oprocz, wyjscia z kosciola, zyczen, wejscia na sale i pierwszego tanca. I teraz jak to polaczyc i jak zmontowac aby mialo rece i nogi. Wiem, wiem zawaliles, to teraz sam sobie radz. Prosze o jakis pomysl, jak moze to wygladac, jak moze konczyc sie pierwsza plyta a jak druga zaczynac (niestety nie bylo pleneru, Pani Mloda sie nie zgodzila) ???

Rozmawialem z Pania Mloda i jest OK, ale z moim samopoczuciem nie jest OK. Jak zmontowac aby wszyscy mieli zludzenie ze tak mialo byc.

POZDRAWIAM I PROSZE JESZCZE RAZ O POMOC ! ! !

czwartek, 17 sierpnia 2006, 13:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

zyczenia to juz raczej "po ptokach", co do wejscia na sale i "100 lat" musisz jak najszybciej zalapac kontakt z kims kto cykał zdjcia, ktokolwiek - goscie, fotograf itd. Zmontowac z tego cos z najbardziej wypasionymi animacjami i filtrami jakie masz pod muzyke, pierwszy taniec mozesz podmienic dac jakis inny taniec z zabawy gdzie panstwo mlodzi tanczyli w kółku zrobionym przez gosci o ile jest takie cos. Dozuc do tego tanca jakis ciekawy filtr podloz muzyke taka jaka byla podczas pierwszego tanca (informacje pewnie uzyskasz u zespolu co grali jezeli nie pamietasz) poprzeplataj to dobrymi zdjeciami z przysiegi i materialem filmowym z przysiegi z dzwiekiem z przysiegi do tego jakies wyrywki gdzie sie usmiechaja lub całuja :] wiesz oco chodzi. Troche pracy no ale trzeba sie wysilic zeby udobruchac lub oszukac mlodych z tym.

I dorzuc mlodym jakis komplet dvd czy divx gratis :D ale sobie narobiles stary :D

Ostatnio edytowano czwartek, 17 sierpnia 2006, 14:02 przez kubanczyk, łącznie edytowano 2 razy

czwartek, 17 sierpnia 2006, 13:58
Moderator
Moderator

To oczywiście tylko zarys pomysłu.
pozdrawiam

czwartek, 17 sierpnia 2006, 13:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

I tu wlasnie jest problem, ze fotografa nie bylo. Musze popatrzec na przysiege czy ktos tam robil zdjecia i moze zlapie kontakt ale marne szanse. Bo raczej bylo tam wiecej ludzi bawiacych sie niz robiacych zdjecia.

czwartek, 17 sierpnia 2006, 14:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kiedyś maiłem kiks polegający na tym że w momencie oficjalnego wejścia pary młodej na sale weselną...padła mi bateria - wykożystałem w to miejsce ich powrót z sesji foto na którą wybyli już w trakcie imprezy -jak przypuszczałem, nikt się nie zorientwał! :) Twój problem jest JEDNAK POWAżNIEJSZY... Może spróbuj zmontować efektywny teledysk z materiałów które posiadasz, co odwróci uwagę od brakujących scen. Jeśli dorzucisz chwyttliwą muzykę, szybkie cięcia i ładne kadry, a następnie łagodnie przejdziesz do tzw. dłużyzn to myśle że bedzie OK. POWODZENIA!

czwartek, 17 sierpnia 2006, 14:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]