Teraz jest piątek, 14 grudnia 2018, 10:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 stabilizator obrazu 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post stabilizator obrazu
może ktoś wie o jakimś programie do poprawienia stabilizacji obrazu. znajomy nagrał film ustawiając w menu nagrywanie przy świeczce i choć film był nagrywany w pomieszczeniu przy oświetleniu dosyć mocnych żarówek , to przy przesuwaniu kamerą po pomieszczeniu albo przy zbyt szybkim ruchu osoby braz skacze lub ciągnie za sobą poświatę . próbowałem stabilizator obrazu używany w zasobniku pinacle ale rezultat mierny , polepszyło sie na tyle że mniejsza poświata ale większe skoki obrazu . mam również taką opcje deflicker czy coś podobnego ale próbowałem różnych ustawień i zauważalnych efektów niema . może któś z forumowiczów spotkał się z podobnym problemem i udało się na tyle polepszyć obraz że nadaje się do oglądania .

niedziela, 15 października 2006, 15:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Myśle że będzie bardzo ciężko z tego coś zrobić. Wiem o co chodzi bo miałem podobnie w kamerze JVC... mi nie udało się tego usunąć.

niedziela, 15 października 2006, 21:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niedziela, 15 października 2006, 22:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: stabilizator obrazu
bkoz napisał(a):
może ktoś wie o jakimś programie do poprawienia stabilizacji obrazu. znajomy nagrał film ustawiając w menu nagrywanie przy świeczce i choć film był nagrywany w pomieszczeniu przy oświetleniu dosyć mocnych żarówek , to przy przesuwaniu kamerą po pomieszczeniu albo przy zbyt szybkim ruchu osoby braz skacze lub ciągnie za sobą poświatę . próbowałem stabilizator obrazu używany w zasobniku pinacle ale rezultat mierny , polepszyło sie na tyle że mniejsza poświata ale większe skoki obrazu . mam również taką opcje deflicker czy coś podobnego ale próbowałem różnych ustawień i zauważalnych efektów niema . może któś z forumowiczów spotkał się z podobnym problemem i udało się na tyle polepszyć obraz że nadaje się do oglądania .

witam
jest plugin do poprawy stabilizacji obrazu. Nazywa się SteadyMove, ale działa tylko z AdobePremiere(wszystkie wersje). jest do zobaczenia i pobrania tutaj:http://www.wrigleyvideo.com/videotutorial/tut_premierepro.htm
Naprawdę rezultaty są b.dobre
pozdrawiam

poniedziałek, 16 października 2006, 07:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sprubuje zainstalować adobe , mam troszkę starszą wersje ale myślę że ten plugin zadziała . dam znać. narazie wielkie dzięki

poniedziałek, 16 października 2006, 08:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ale działa tylko z AdobePremiere(wszystkie wersje)
oraz z After Effects i z wszystkimi programami, które akceptują plugi w standardzie AE

poniedziałek, 16 października 2006, 08:52
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

nie poprawisz tego.to jest cyfrowe podbicie światła tzw. gain

poniedziałek, 16 października 2006, 09:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

nie poprawisz tego.to jest cyfrowe podbicie światła tzw. gain

no własnie. koledzy którzy doradzają pluginy "steadymove" chyba nie za bardzo wiedzą o co chodzi...

wtorek, 17 października 2006, 21:46
Bywalec
Bywalec

Przypomina mi się telefon od jednej pani która pewnie chciała zaoszczędzic na fotografie i zadzwoniła do mnie abym zrobił jej odbitki z FOTO z taśmy(zupełnie obca osoba) była święcie przekonana że nie dość tego że zdjęcia będą jaj lepszej jakości to jeszcze będzie lepiej jak u fotografa bo przecież wybiorę z jej taśmy super ujęcia,ludzie łykają różne głupoty ale do czasu..[/b]

wtorek, 17 października 2006, 22:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Przypomina mi się telefon od jednej pani która pewnie chciała zaoszczędzic na fotografie i zadzwoniła do mnie abym zrobił jej odbitki z FOTO z taśmy(zupełnie obca osoba) była święcie przekonana że nie dość tego że zdjęcia będą jaj lepszej jakości to jeszcze będzie lepiej jak u fotografa bo przecież wybiorę z jej taśmy super ujęcia,ludzie łykają różne głupoty ale do czasu..[/b]

Częto, oj bardzo często zdarzają mi sie takie akcje... Ale niektórym nie wytłumaczysz. Dopiero jak zobaczą to jest zdziwko 8O

piątek, 20 października 2006, 18:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]