Teraz jest czwartek, 21 marca 2019, 16:16

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Do oceny ! ! ! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Do oceny ! ! !
http://www.4shared.com/file/6844796/e36 ... s_512.html

Prosze o szczera ocene...

POZDRAWIAM

niedziela, 3 grudnia 2006, 15:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Całkiem całkiem. Teledyskowy montaż dużo uratował bo niestety materiał zdjęciowy nie jest pierwszej klasy. Za dużo bawisz się zoomem, nieprecyzyj kadrujesz, ucinasz głowy, filmownie na zbyt dużych zbliżeniach. Podoba mi się ostatni napis, ładnie zrobiony. ;)
Całoś przwoicie ale pracuj nad zdjeciami to będzie rewelacyjnie. ;)

niedziela, 3 grudnia 2006, 18:40
Stały bywalec
Stały bywalec

Kolega odrobił lekcje z forumowych tematów... Całość spoko, a małe błedy operatora az tak mi nie przeszkadzały , bo sam jestem amatorem. :wink:

niedziela, 3 grudnia 2006, 18:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zapomnialem dodac ze dostalem material nagrany na zwyklej kamerze zrzucony na plytke DVD i dopiero musialem przerobic i zmontowac. Montaż to moja praca do oceny. Jesli chodzi o ujecia to rzeczywiscie nie sa pierwszej jakości. Sam bym to inaczej nakrecil ale teraz zdalem sobie sprawe ze czasem moze by wartalo wylaczyc stabilizacje przy tego typu ujeciach. Brakowalo mi troche ujec z bliska samego motocykla, troche blota lecacego z pod kol no i troche lepszej kompozycji. Ale i tak dalo to inny, ciekawy efekt. Dziekuje za opinie i chetnie zabacze wasze produkcje. Wszak czlowiek uczy sie cale zycie.

POZDRAWIAM

niedziela, 3 grudnia 2006, 19:22
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Cygan rulez
Skoro tego chcesz... to prosze o ocene mojej produktu.
Pozwolisz że podłącze sie do tego tematu, aby nie zasmiecac forum. Z drugiej strony to mógłby być temat przyklejony gdzie dajemy swoje wypociny.
Cygan rulez:
Pracuje w branży energetycznej (elektrycy wysokich napięć).
Cygan z Torunia jest naszym idolem, codziennie w pracy ktos sprzeda jego tekst. Postanowiłem to wykorzystać w moim wideo.
Użyłem do wideo dwóch plików wideo zciągnietych z netu ; jeden - wywiad , drugi- reportaż o Cyganie w tvn-owskich faktach , oba mpeg 2 320*240, wiec cudu nie mozna było osiągnąć. W aplikacji Bryce 5 zrobiłem słup energetyczny, który kreci czasami w teledysku (jak i mój nick). Inne wideo jest nagrane moją kamerą Canon MV700 , przy świetlówkach i na zewnątrz w nocy( kolega zrobił "pępkowe" - urodziła mu sie córka, no i świętowalismy z nim), sekwencja gdy gościu jedzie w terenie w jeepie - nagrane aparatem fotograficznym :?
Podkład muzyczny zrobiłem w Audytion: dwa kawałki techno + słowa Cygana z efektami. Reszta to Premiere pro 1,5.
Kolegom teledysk podobał się, ale oni nie są subiektywni. Ciekawi mnie wasza opinia. Zrobiłem kilka klipów ale ten uwazam za moje "topowe osiągniecie" :| :oops: i ten daje do oceny. Produkcja , miesiąc temu.
http://www.youtube.com/watch?v=6_ose8i794k

Travel ireland A.D.:
Zrobiłem go na pinacle, zawiera ujecia z tej samej kamery plus fotki z cyfrówki. W pewnym momencie ukazuje sie diabeł. :twisted: - wykorzystałem wtedy ujecia gdy mój synek był przebrany na helloween. Tutaj głównie chciałem osiagnać zgranie dzwieku z wideo , do dość rytmicznej muzy 8) Produkcja sprzed półtora roku.
http://www.youtube.com/watch?v=x2smgI6I8QY

Sonic egypth empire
Relacja z pewnej nocnej wyprawy na pokaz światła i dzwieku w Egipcie. Kamera wciąż ta sama , niestety nagrywanie w nocy to jej największy minus...
http://www.youtube.com/watch?v=xCV5KLHWR_8

Jak widzicie lubie robic krótkie filmiki, poniewaz takie oglada sie najlepiej. Inne zabardzo przynudzają, a tak gdy ma sie jakis pomysł, czas mija miło.
POZDRO

niedziela, 3 grudnia 2006, 20:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dziekuje za opinie i chetnie zabacze wasze produkcje. Wszak czlowiek uczy sie cale zycie.

POZDRAWIAM

OK, jak lubisz motory to wystarczy, że klikniesz w link poniżej ;)

A w ogóle to jestem ciekawy jak zrobiłeś ten efekt z napisem na końcu.

poniedziałek, 4 grudnia 2006, 00:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Cygan rulez
mastertomster napisał(a):
Skoro tego chcesz... to prosze o ocene mojej produktu.
Pozwolisz że podłącze sie do tego tematu, aby nie zasmiecac forum. Z drugiej strony to mógłby być temat przyklejony gdzie dajemy swoje wypociny.
Cygan rulez:
Pracuje w branży energetycznej (elektrycy wysokich napięć).
Cygan z Torunia jest naszym idolem, codziennie w pracy ktos sprzeda jego tekst. Postanowiłem to wykorzystać w moim wideo.
Użyłem do wideo dwóch plików wideo zciągnietych z netu ; jeden - wywiad , drugi- reportaż o Cyganie w tvn-owskich faktach , oba mpeg 2 320*240, wiec cudu nie mozna było osiągnąć. W aplikacji Bryce 5 zrobiłem słup energetyczny, który kreci czasami w teledysku (jak i mój nick). Inne wideo jest nagrane moją kamerą Canon MV700 , przy świetlówkach i na zewnątrz w nocy( kolega zrobił "pępkowe" - urodziła mu sie córka, no i świętowalismy z nim), sekwencja gdy gościu jedzie w terenie w jeepie - nagrane aparatem fotograficznym :?
Podkład muzyczny zrobiłem w Audytion: dwa kawałki techno + słowa Cygana z efektami. Reszta to Premiere pro 1,5.
Kolegom teledysk podobał się, ale oni nie są subiektywni. Ciekawi mnie wasza opinia. Zrobiłem kilka klipów ale ten uwazam za moje "topowe osiągniecie" :| :oops: i ten daje do oceny. Produkcja , miesiąc temu.
http://www.youtube.com/watch?v=6_ose8i794k

Travel ireland A.D.:
Zrobiłem go na pinacle, zawiera ujecia z tej samej kamery plus fotki z cyfrówki. W pewnym momencie ukazuje sie diabeł. :twisted: - wykorzystałem wtedy ujecia gdy mój synek był przebrany na helloween. Tutaj głównie chciałem osiagnać zgranie dzwieku z wideo , do dość rytmicznej muzy 8) Produkcja sprzed półtora roku.
http://www.youtube.com/watch?v=x2smgI6I8QY

Sonic egypth empire
Relacja z pewnej nocnej wyprawy na pokaz światła i dzwieku w Egipcie. Kamera wciąż ta sama , niestety nagrywanie w nocy to jej największy minus...
http://www.youtube.com/watch?v=xCV5KLHWR_8

Jak widzicie lubie robic krótkie filmiki, poniewaz takie oglada sie najlepiej. Inne zabardzo przynudzają, a tak gdy ma sie jakis pomysł, czas mija miło.
POZDRO

Wybacz...ale jakoś ta muza nie trzyma się kupy z tematem. No weźmy na ten przykład techno i celtyckie krzyże- tu w podkładzie powinno się znaleźć raczej jakieś ustrojstwo związane z tematem, Clannad na przykład. Bo teraz jak patrzę, to mam wrażenie, że obraz sobie a muza z Winampa.
Do Cygana użyłbym np. Cool Edita, żeby przerobić ścieżkę dxiękową- delay, flanger, echo bo brzmi to dość sucho. Acha...i o co chodzi z tym jeepem na polu?
Ogólnie- filmiki FotTechnoFansOnly.
Pozdro.

poniedziałek, 4 grudnia 2006, 10:39
Stały bywalec
Stały bywalec

Tak pisałem dwa ostatnie to starsze rzeczy, ale Cygan .... Hmmm myślałem że przypasi. Jeden wieczór spędziłem nad muzą. Jeep - scena z pracy elektryków wys. nap. - jakoś trzeba dojechać na miejsce pracy. Ale jak pisałem to amatorszczyzna, wiec dzięki z zimny prysznic :wink:

poniedziałek, 4 grudnia 2006, 21:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Mam pytanie do macieka p. Widzialem tam ujecie z lotu ptaka (czy moze to jest ujecie z kolejki linowej). Miales moze jakis system stabilizacji ??? Czeka mnie na przyszly rok pare lotow motolotnia i z ostatniej podrozy w przestworza jako pasazer-filmowiec nie jestem zadowolony z ostatecznego efektu. Masz moze jakies podpowiedzi dla mnie ???

Jesli chodzi o konceowe napisy to wykonane sa w After effects.

POZDRAWIAM

PS: Czy ten poczatek jest wykonany w jakims programi czy poprostu montarz kartek z napisami bo widzialem w jednym momencie reke ?

poniedziałek, 4 grudnia 2006, 22:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Widzialem tam ujecie z lotu ptaka (czy moze to jest ujecie z kolejki linowej). Miales moze jakis system stabilizacji ???

To ujęcie z wyciągu krzesełkowego, bez systemu stabilizacji :)

host21 napisał(a):
Jesli chodzi o konceowe napisy to wykonane sa w After effects.

Hmm... tzn zainteresował mie ten napis wsadzony za motocykliste. To nie jest chyba takie hop śup.

host21 napisał(a):
Czy ten poczatek jest wykonany w jakims programi czy poprostu montarz kartek z napisami bo widzialem w jednym momencie reke ?

Tak, to są zwykłe, filmowane kartki ;)

poniedziałek, 4 grudnia 2006, 23:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Tak pisałem dwa ostatnie to starsze rzeczy, ale Cygan .... Hmmm myślałem że przypasi. Jeden wieczór spędziłem nad muzą. Jeep - scena z pracy elektryków wys. nap. - jakoś trzeba dojechać na miejsce pracy. Ale jak pisałem to amatorszczyzna, wiec dzięki z zimny prysznic :wink:

Tylko się nim czasem nie przejmuj!
Ja po prostu nie kocham bitów... bitbitbitbitbit.

wtorek, 5 grudnia 2006, 09:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jesli chodzi o napisy koncowe. Robisz stop klatke, wycinasz motocykliste i "czyscisz" po nim pozostalosci tak aby krajobraz byl bez niego. No i zabawa z warstwami, ukladasz najpierw tlo potem na to napis a na koniec motocykliste. I gotowe. Reszta to juz zabawa z z pozycja i blurem jesli chodzi o napis wadowice.

POZDRAWIAM

Musze dodac ze ta "animacja" z kartkami zrobila na mnie wrazenie. Bardzo ciekawy pomysl, musze przyznac.

wtorek, 5 grudnia 2006, 11:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jesli chodzi o napisy koncowe. Robisz stop klatke, wycinasz motocykliste i "czyscisz" po nim pozostalosci tak aby krajobraz byl bez niego.

Tak bym też to zrobił ale właśnie myślałem, że może masz na to jakiś łatwiejszy patent ;)

host21 napisał(a):
Musze dodac ze ta "animacja" z kartkami zrobila na mnie wrazenie. Bardzo ciekawy pomysl, musze przyznac.

Dzięki ;)

wtorek, 5 grudnia 2006, 12:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Filmik nie zrobił na mnie wrażenia na początku. Ale im więcej go oglądam tym bardziej mi sie podoba. Dobra muzyka i ogoolnie wszystko do siebie pasuje... Naprawde fajne, podoba mi sie. Dodatkowy plus za to, że o motocyklach :)

wtorek, 5 grudnia 2006, 13:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jesli chodzi o napisy koncowe. Robisz stop klatke, wycinasz motocykliste i "czyscisz" po nim pozostalosci tak aby krajobraz byl bez niego. No i zabawa z warstwami, ukladasz najpierw tlo potem na to napis a na koniec motocykliste. I gotowe. Reszta to juz zabawa z z pozycja i blurem jesli chodzi o napis wadowice.

POZDRAWIAM

no wlasnie, jak zamazac taka biala luke po motorze? :wink:

wtorek, 5 grudnia 2006, 14:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona