Teraz jest środa, 21 października 2020, 04:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Problemy z odtwarzaniem DVD 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Problemy z odtwarzaniem DVD
Witam
Sorki że może nie na temat w tym dziale, ale najczęściej tu zaglądam i widzę że macie dosyć często osobisty kontakt z klientem.

Jak sobie radzicie z uwagami ze strony klientów że wykonana płyta DVD nie odtwarza się prawidłowo (obraz staje albo zacina się co chwila). Z moich doświadczeń wynika iż często gęsto winne są odtwarzacze DVD kupowane za 150 zł w Biedronce, ale tego klientowi nie można wytłumaczyć. Na moim odtwarzaczu Panasonica wszystko pracuje jak należy. Płyty Verbatima i TDK, materiał nagrywany z prędkością x4 nic nie pomaga a klient żąda płyty, która by się prawidłowo odtwarzała na jego odtwarzaczu. I bądź tu mądry.

niedziela, 11 lutego 2007, 21:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Przyszłemu klientowi porzyczam nagranie z uroczystosci najczesciej na 2 DVD. Z czego 1 DVD to DVD-, a druga DVD+. Kiedy zwraca mi płyty pytam czy miał jakies problemy przy odtwarzaniu przycinający obraz itp. Z reguły niweluję tym samym problem płyty czy nagrywać + czy -. Wczesniej używałem nagrywarki Liteon i miałem wieczne problemy podobne do Twoich. Odkąd przesiałdem na Pioniera (jak w opisie), nie mam żadnych problemów z nagrywanymi DVD. Podobnie preferuję predkość 4x, 6x oraz nośniki Verbatim, Sony, TDK + aktualizacje biosu nagrywarki.
Proponuję sprawdź w nero jakośc nagranych płyt. Może Twój odtwarzacz dobrze radzi sobie z korekcją błędów, a inne niestety nie.

niedziela, 11 lutego 2007, 23:11
Stały bywalec
Stały bywalec

ja teraz juz nie mam takich problemów miałem jakieś 2 lata temu, teraz nawet odtwarzacze dvd za 99 złotych w supermarkecie odtwarzają poprawnie dvd, mam tanią wiwkę i na niej prezentuję filmy klientom, nie bawię się z takimi klientami, mówie że to jeden z najtańszych odtwarzaczy, jak państwo sobie życzą to mogę użyć jeszcze z dwóch innych, oczywiście płyta działa poprawnie, na umowie mam napisane jakch używam płyt oraz, że firma nie ponosi odpowiedzialności za odtwarzacze dvd niekompatybilne z wyżej wymienionym nośnikami i tyle, czasami mówie klientom jakie są różnice między płytami tłoczonymi, a nagrywanymi, ponieważ wielu klientów mówi, że "płyty z gazet działają poprawnie".

poniedziałek, 12 lutego 2007, 10:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]