Teraz jest niedziela, 24 marca 2019, 15:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 jakie wielkości? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post jakie wielkości?
Mam w domu P4 2.53G karte grafiki GF4 128M dysk twardy 60G Zainstalowalem Premiere 6.5 i troszke zaczolem montowac ale kiedy zaimportowalem 2 4minutowe pliki do obrobki kazdu po 40M to wszystko idzie jak krew z nosa. Czy mam zasłabego kompa? czy moze robie jakis błąd ładując takie pliki? może jest sposób jakiegos montażu w kawałkach mniejszych? Jestem w tych kwestyjach laikiem. So please help me somebody :cry:

niedziela, 20 kwietnia 2003, 20:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
4 minuty materialu to nie jest duzo a wielkosc 40 m wskazuje ze sa to filmiki skompresowane moze Divx moze mpeg,mysle ze problem jest w ustawieniach premiera.Jesli chodzi o wielkosc to 1h materialu w dv to ok 13GB wiec 40m to malenstwo i nie powinno to miec zadnego wplywu na szybkosc kompa

wtorek, 22 kwietnia 2003, 20:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Hey BIG THX 4U Gościu tak własnie myślałem że cos jest skopane w configu podczas importu. Narazie niemam czasu tam looknąć ale o ile sie orjentuje to chyba AP zrzuca projekty na dysk i doczytuje je online ...? Pozniej w tym pogrzebie.

Tymczasem qrutkie pytanko czy mozna w after effect zrobic takie wybuchające płomienie i czy to jest jakas ręczna robota i manufaktura czy mozna to zrobic jakims filtrem czy ?
http://calibra-team.pl/download/calibra-team-01.zip

Pozdrowienia 4 all

wtorek, 22 kwietnia 2003, 21:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]