Teraz jest niedziela, 24 marca 2019, 20:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 Effekt ktorego nikt nie zna !! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Effekt ktorego nikt nie zna !!
mam pytanie zwiazku z tym effektem nik z moich znajomych nie wie gdzie mozna go uzyskac ani jak sie nazywa , chcialbym sie dowiedziec w jakim programie mozna go uzyskac lub jaki plugin jest potrzebny

Obrazek

wtorek, 6 marca 2007, 22:37
Stały bywalec
Stały bywalec

Na Video 2 jest wrzucona animka z tym niebem, przy czym przeźroczystość jest ustawiona na np. 50%. Pod spodem na Video 1 jest avi z oryginalnym filmem.

wtorek, 6 marca 2007, 22:59
Nowy
Nowy

wtorek, 6 marca 2007, 23:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

środa, 7 marca 2007, 00:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To oklepana, przez wielu nadużywana animacja Digital Juice z pakietu Jump Backs Vol.4 Wedding...

środa, 7 marca 2007, 02:07
Bywalec
Bywalec

Naduzywana...na tym screenie chyba juz widac tego przykład...spocone pary i te romantyczne gwiazdki :)

środa, 7 marca 2007, 08:21
Stały bywalec
Stały bywalec

Nie wiem jak wiekszosci, ale mi wszelkiego rodzaju animacje (np. tak jak prezentowana powyzej) wogole nie podchodza, nie podoba mi sie to ani troche.Wedlug mnie psuje film, a jak juz widze jakies serduszka latajace np.w czasie przysiegi na weselu to mnie odrzuca bo kazdy patrzy na serca a nie na mlodych ;). Jedynie gdzie mozna jakies "udziwnienia" wstawic i to tez z umiarem to chyba czolowka. Takie jest moje skromne zdanie.

środa, 7 marca 2007, 11:20
Nowy
Nowy

Popieram AdamA! Jak można sie skupić na uroczystościach gdy w około plączą się jakieś "popierdułki". Ostatnio miałem przyjemnoś (a raczej przyjemności nie było) gdy oglądałem wesele gdzie gościu wiekszość filmu dał w animacjach stylu: dzwonki, róże, gołąbki itd. Aż człowieka krew zalewa, bo można dostać oczopląsów, nie wspominając o jakości samego filmu;/ :|

sobota, 5 maja 2007, 19:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam!
Nie wiem jak wiekszosci, ale mi wszelkiego rodzaju animacje (np. tak jak prezentowana powyzej) wogole nie podchodza, nie podoba mi sie to ani troche.Wedlug mnie psuje film, ........

Także zgadzam się z tym. Ktoś już wcześniej na tym forum napisał: dobry montaż to taki montaż, którego nie widać.

sobota, 5 maja 2007, 23:12
Moderator
Moderator

efekcik ten nazywa się WL a w nim wtyczka Sparkle . bez problemu plugin ten do pobrania z internetu za free . przy korzystaniu z tego pluginu mamy jeszcze suwaczki do ustawienia ilośći , wielkości oraz ruchu ( szybkość obrotu oraz spadania jak mamy ochotę na to )

p.s. odpowiedni efekt w odpowiednim miejscu jest kluczem do sukcesu , ale serduszka , dzwonki i gołąbki to bym zwymiotował jak bym zobaczył na filmie z wesela :mrgreen: mam nadzieje że jeszcze dołożył podkład audio w tym klipie super by pasowała muzyka DISCO POLO :oops: i utwór takiej sławnej grupy BOYS - Jesteś szalona :mrgreen:

p.s. 2 a dla mnie gościu wiele się namęczył nad tym :lol: ( miał szum na klipie - ukrył go czerwonym kolorem ( kamera sony ) , dodał efekt Chmury fraktalne i na koniec Sparkle a zmontował to wszysko na Pinnacle :lol:

niedziela, 6 maja 2007, 12:19
Bywalec
Bywalec

Efekt ten, to jest tak jak wspomniał Richi_TDI jeden z background'ów (lub innych elementów - sporo tego tam jest) pakietu Digital Juice, jednak zgadzam w tym miejscu z jurekwejh, że podobny efekt można mieć za free korzystając z wymienionych przez niego filtrów. Większa przy tym satysfakcja gdy taki "bajer" uzyska się wyciskając z Pinnacla i pluginów coś co wygląda jak gotowiec za niemałe pieniądze.

niedziela, 6 maja 2007, 14:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]