Teraz jest piątek, 14 grudnia 2018, 16:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 animacje komunijne 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post animacje komunijne
Witam serdecznie.
Mój syn za tydzień przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.
W związku z tym mam pytanie, czy ktoś życzliwy odstąpił by mi kilka animacji o tematyce komunijnej...?
Film będę kręcił osobiście, jestem początkującym amatorem, i zaczynam dopiero przygodę z montażem video... Zaraz ktoś pewnie napisze, że takie animacje można legalnie zakupić tu i tam... Chodzi o to że zwracałem się z zapytaniem do firmy "HDP Electronic" o możliwość kupienia 3,4 animacji... niestety oni sprzedają jedynie całe zestawy, a mi dla mojego użytku wystarczy zaledwie kilka takich efektownych animacji... Niewykluczone że w innych okolicznościach, pewnie zakupiłbym cały taki pakiet, ale biorąc pod uwagę wydatki na samo przyjęcie komunijne i to, że właśnie zakupiłem kamerę (tylko w systemie ratalnym było mnie na nią stać...) niestać mnie aktualnie na taki niemały wydatek....
Dlatego proszę by osoba życzliwa skłonna do odstąpienia (oczywiście odpłatnie...) kilku zaledwie efektów, skontaktowała się ze mną.
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie, Bernard z Zabrza
e-mail kontaktowy: benekpe@gazeta.pl

niedziela, 6 maja 2007, 17:51
Stały bywalec
Stały bywalec

Kolego Szanowny, sadze ze nikt Ci tutaj owych animacji nie udostepni,powod jest raczej prosty, poniewaz wiekszosc to pewnie takich animacji nie uzywa a zarazem nie posiada :P . A Ci co posiadaja to juz ich broszka czy udostepnia- oobiscie sadze z nie.
Ja Ci radze zrobic cos samemu niz wstawiac jakies "dziwadztwa", ktore beda miec wszyscy, skoro to tylko dla Twojego syna to mozesz powoli cos sam zrobic- bo termin Cie raczej nie goni.
NP.sciagasz jakies dodatki z internetu( kielich, lub komunie, tlo, itp.) do czolowki jak znalazl. wrzucasz na timeline np w UVS10plus skladasz do kupy i masz juz cos, moze za pierwszym razem nie wyjdzie nic szczegolnego,ale za drugim napewno bedzie ok - w koncu uczony z nieba nie spadl. przeciez nie musisz odrazu calego materialu montowac mozesz pocwiczyc najpierw jak np. nie uzywales jeszcze programu do montazu.
A te gotowce to odrzuc na beton bo to juz niemodne. :wink:

niedziela, 6 maja 2007, 21:05
Nowy
Nowy

Chciałem bardzo serdecznie podziękować życzliwym osobom z tego forum...
Ich postawa przywróciła mi wiarę w ludzi...
@AdamA. - jednak istnieją ludzie życzliwi, bezinteresowni...to dzięki nim mój film z komunii będzie prezentował się zdecydowanie lepiej...
Poświęciłem trochę czasu na czytanie wielu postów o wielorakiej tematyce na tym forum...
W tym miejscu chciałem podzielić się moją osobistą refleksją - drażni mnie arogancja "pseudoprofesjonalistów", którzy mając większe lub mniejsze doświadczenie chociażby w montażu materiału video, traktują z góry innych, próbują narzucać innym swoje "jedynie słuszne" rozwiązania, nie akceptują odmiennych, innych od własnych rozwiązań...
Widziałem już wiele "profesjonalnych" materiałów z wesel, komunii, chszcin... które bardzo blado wypadały z podobnym materiałem ludzi amatorsko zajmujących się filmowaniem, ale którzy robili to z pasją... - i to nie jest jedynie moje subiektywne wrażenie...komercja czasami bywa zabójcza...
Dlatego drażnią mnie te aroganckie docinki... Staż i ilość postów na forum - moim zdaniem o niczym tak do końca nie przesądza... Można nabijać sobie posty właśnie takimi docinkami.. A czytając podpisy pod postami - utwierdziłem się w przekonaniu że snobów nie brakuje...
Dlatego ze swej strony ograniczę się póki co do uważnego czytania nowych i starych wątków - a jeśli już moja wiedza dzięki temu pozwoli, by komuś udzielić rzeczowej konstruktywnej odpowiedzi - to zapewne tak zrobie.
Pozdrawiam wszystkich niezmiernie serdecznie...

wtorek, 8 maja 2007, 22:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: animacje komunijne
benekpe napisał(a):
Witam serdecznie.
Mój syn za tydzień przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej.
W związku z tym mam pytanie, czy ktoś życzliwy odstąpił by mi kilka animacji o tematyce komunijnej...?
Film będę kręcił osobiście, jestem początkującym amatorem, i zaczynam dopiero przygodę z montażem video... Zaraz ktoś pewnie napisze, że takie animacje można legalnie zakupić tu i tam... Chodzi o to że zwracałem się z zapytaniem do firmy "HDP Electronic" o możliwość kupienia 3,4 animacji... niestety oni sprzedają jedynie całe zestawy, a mi dla mojego użytku wystarczy zaledwie kilka takich efektownych animacji... Niewykluczone że w innych okolicznościach, pewnie zakupiłbym cały taki pakiet, ale biorąc pod uwagę wydatki na samo przyjęcie komunijne i to, że właśnie zakupiłem kamerę (tylko w systemie ratalnym było mnie na nią stać...) niestać mnie aktualnie na taki niemały wydatek....
Dlatego proszę by osoba życzliwa skłonna do odstąpienia
(oczywiście odpłatnie...) kilku zaledwie efektów, skontaktowała
się ze mną.

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie, Bernard z Zabrza
e-mail kontaktowy: benekpe@gazeta.pl

Tu masz cos na poczatek: http://images.google.com/images?q=komun ... a=N&tab=wi
Naprawde google nie gryzie :D Uzyj innych słów kluczowych np. hostia, 1 komunia, a znajdziesz o wiele wiecej i to za free.
Pozdrawiam i Miłego Dnia

środa, 9 maja 2007, 07:45
Nowy
Nowy

@mmstudio - dziękuję za zainteresowanie moim postem...ale mi chodziło raczej o animacje a nie o zdjęcia....
Tak jak napisałem wcześniej, mam już wystarczająco dużo materiału o tematyce która mnie osobiście interesuje, za co serdecznie chciałem podziękować życzliwym userom.
Dlatego myślę, że temat jest już wyczerpany, i nadaje się do zamknięcia.
Pozdrawiam niezmiernie serdecznie Wszystkich.

środa, 9 maja 2007, 08:36
Nowy
Nowy

Mógłby mi ktoś też podesłać?

Ostatnio edytowano poniedziałek, 5 sierpnia 2013, 14:44 przez Sweetey, łącznie edytowano 3 razy

poniedziałek, 29 lipca 2013, 15:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czasami niby lepiej zamilczeć niż coś powiedzieć.
Jednak nie chodzi o prawienie morałów, ale sporo osób przestaje używać takich animacji . Myślę że to jest po prostu taka moda teraz inna niż kiedyś.
Dokładnie tak samo jak z ubraniami.
Druga sprawa, to że jeżeli ktoś kupił takie animację to licencja nie pozwala mu na rozdawanie ich za darmo. Więc dużo bym się nie spodziewał.
Istnieje też szansa że ktoś sam sobie zrobił i już nie używa może się podzieli.
Jeżeli nie znajdziesz tu pomocy to nie ma co się na ludzi obrażać bo pamiętaj że niektórzy z tego żyją i tak właśnie zarabiają. Może przykład nie adekwatny ale to coś jak by zapytać malarza czy by mi kuchni za darmo nie wymalował bo mu trochę farby zostało.

Pierwsze leprze googlowanie i znalazłem takie http://www.artgraphic.pl/zestaw9.php

A może zamiast animacji sam nagraj coś w kościele i podłuż napisy ja myślę że to będzie lepiej wyglądało niż kieliszek 3d
Pozdrawiam

poniedziałek, 29 lipca 2013, 16:54
Moderator
Moderator

Mogę komuś zmontować za darmo komunię, lub weselę, po co ma się produkować, skoro może mieć za darmo?

sobota, 3 sierpnia 2013, 16:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]