Teraz jest wtorek, 26 marca 2019, 14:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Kamery szpiegowskie,monitorujace, 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamery szpiegowskie,monitorujace,
Wyjasnie o co chodzi...
Kupilem mini kamere bezprzewodowa oczywiscie z odbiornikiem ktory sie podlacza do televizora magnetowidu itp.

Bardzo chcialbym kupic cos co nie zabierze duzo miejsca a zarejestruje (zapisze) poczynania kamery .
Urządzeniem takim może być np Rejestrator ,ale sa bardzo drogie a mój budżet jest ograniczony z reszta nie widze sensu kupowania rejestratora cyfrowego dla 1 kamery ktorej bede rzadko uzywal ,
Innym urzadzeniem do ktorego mozna podlaczyc odbiornik jest mini rejestrator audo/wideo z wyswietlaczem ,jest drogi i ma slabe mozliwosci bo te najtansze zapisuja w rozdzielczosci 320 - 240 gdzie moja kamera rejestruje video w 640-480.
Nie jestem pewien wydaje mi sie ze jest do kuipienia dysk na ktory mona wysylac obraz. a potem podlaczyc do komputera jako dysk wymienny i to przekopiowac.
Można podlaczyc odbiornik do komputera(karta tv) ale jak mowilem nie ma miejsca na cos tak duzego jak komputer, prosze o odpowiedz i rade moze ktos bedzie wiedzial co powinienem zrobic zeby zapisac obraz z kamery nie wydajac przy tym wiecej niz 300zl moze wiecie jak sie nazywaja owe dyski jesli istnieją.
:?

wtorek, 22 maja 2007, 22:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]