Teraz jest środa, 21 października 2020, 03:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Pokaz zdjęć 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Pokaz zdjęć
Mam pytanie do szanownych forumowiczów, chcę zrobić pokaz zdjęć z dzieciństwa. Chciałbym żeby to wyglądało tak, że zdjęcia leżą na jakiejś płaszczyźnie a kamera przesuwa się wzdłuż tej płaszczyzny. Znalazłem coś podobnego na stronie firmy Tokksa http://www.tokksa.pl/video-slub-1 tylko, że tu są ruchome scenki mi wystarczy, że będą w tych miejscach zdjęcia. Moje pytanie, jakim programem można to ewentualnie zrobić. Wiem, że nie jest to napewno łatwe, ale chciałbym spróbować. Będę wdzięczny za podpowiedzi.

poniedziałek, 30 lipca 2007, 10:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Może sprobujesz zrobić takim prpgramikiem:

Program pozwala na przechwytywanie wideo z kamery cyfrowej (podłączanej zarówno przez USB, jak i Firewire), dodawanie bezpośrednio z twardego dysku plików wideo (MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, AVI, MOV), zdjęć (TIFF, BMP, JPG, RAW, GIF) oraz muzyki (MP3, WMA, AAC). Ucieszą się również posiadacze telefonów komórkowych, bowiem program obsługuje również formaty MP4 oraz 3GPP. Moduł do zapisu gotowego filmu na krążku szybko stworzy produkcję wideo w formacie VCD, SVCD oraz DVD z menu nawigacyjnym z szablonu. muvee autoProducer 5 posiada dużo automatycznych funkcji dla początkujących amatorów domowego wideo. popierzesz go tutaj:http://www.idg.pl/ftp/pc_11768.html

pozdrawiam

poniedziałek, 30 lipca 2007, 11:30
Moderator
Moderator

Nie ulega wątpliwości, że najlepszy do tego celu jest program o nazwie Canopus Imaginate 2.0. Program pozwala panoramować fotki robiąc najazdy na wybrane punkty tych fotografii, możemy precyzyjnie określić tępo przesuwu, jaki i stopień powiększenia, potrafi nawet przechylać je w płaszczyźnie 3D. Swą świetność zawdzięcza unikalnej metodzie interpolacji między-pikselowaj pozwalającej uzyskać najlepszą jakość nawet przy potężnych powiększeniach obrazu. Projekty utworzone w Imaginate 2.0 widziane są przez programy edycyjne np. adobe premiere, co pozwala wygodnie wplatać uzyskane efekty w montowany obecnie film.
Pozdrawiam gorąco

poniedziałek, 30 lipca 2007, 11:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]