Teraz jest niedziela, 24 marca 2019, 07:17

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Podgląd filmu w Power Director 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Podgląd filmu w Power Director
Witam

Niedawno kupiłem kamerę JVC Everio GZ-MG21e. Dołączony do niej jest m.in. program Power Director Express w wersji 3.20. Wygląda on całkiem sympatycznie, ale ma pewien problem...(kto ich nie ma... :? )
Mianowicie chodzi o podgląd filmu. Po wczytaniu z kamery miniatury plików (format MOD) znajdują się w lewym górnym oknie programu... powiedzmy w oknie biblioteki. W prawym górnym oknie można uruchomić podgląd takiego pliku i jeśli to zrobię wszystko jest OK. Podgląd jest prawidłowy. Ale po "przeciągnięciu" dowolnego pliku do dolnego okna (okno montażu filmu) i następnie uruchomieniu jego podglądu już nie.... :( Podgląd bowiem jest wtedy "szarpany" i jakby skokowy... Nie ma przy tym znaczenia, czy dokonam jakiejkolwiek edycji filmu, czy też nie... "Szarpie" w każdym przypadku. Natomiast podgląd tego samego pliku umieszczonego w bibiliotece jest w dalszym ciągu prawidłowy...(?)

Nie bardzo to rozumiem... Podgląd z jednego okna jest OK, a drugiego nie... Edycji można dokonać właśnie w tym dolnym oknie, więc przydałby się normalny podgląd....

Proszę o pomoc.

Pzdr.:Leesior

[ Dodano: Sro Sie 01, 2007 8:26 pm ]
Naprawdę nikt nie wie... ? :(

środa, 1 sierpnia 2007, 10:52
Bywalec
Bywalec

Użytkuje GZ-MG67 i ten sam program do obróbki. U mnie występuje ten sam problem, a wynika on według mnie ze slabego komputera, w moim przypadku Athlon 2.2, 512 MBRam. Rozmawialem ze znajomym z serwisu komputerowego i mi tez to potwierdził. Pozdrawiam!

wtorek, 14 sierpnia 2007, 22:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]