Teraz jest piątek, 14 grudnia 2018, 01:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 Jak to zrobić?? 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Jak to zrobić??
Witam. Tak kiedyś przeglądałem różne linki i zobaczyłem cos co mi się spodobało i to bardzo, mała rzecz i pewnie łatwo zrobic ale zastanawiam sie dokładnie czy efektem "Advanced light" w AAE ??
http://tokksa.pl/galeria-27-18
Na poczatku jest lini pojawiająca sie pod napisem i zastanwiam się czy zrobic to w/w efektem czy może jest prostszy sposób??
Może ma ktoś jakiś link do tutka czy coś takiego??

czwartek, 10 stycznia 2008, 09:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam, wydaje mi się, że zrobienie takich linii to nic trudnego, np można użyć F9 w AP, a kwestia pojawiania się jej i znikania to zależy jakie przejścia jej zapodasz.

Pozdro

czwartek, 10 stycznia 2008, 10:34
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

E, to chyba 3D Stroke, Tokksa często go używa. Przy okazji - podrowienia Tokksa, to co robisz jest super!

czwartek, 10 stycznia 2008, 13:37
Stały bywalec
Stały bywalec

Dzięki za odpowiedzi, a na koniec dodam że znalazłem inne rozwiązanie. Prosta linia o grubości ok. 3 pikseli, zmieniamy warstwę w 3D, dodajemy Spot Light(trzeba wyśrodkować) i mamy prawie że gotowy taki efekt.Pozostaje drobna kosmetyka. A wszystko dzięki wspaniałemu AAE. Dzięki za pomoc i narqa.

czwartek, 10 stycznia 2008, 14:43
Moderator
Moderator

a dla leniwych :mrgreen: Digital w swoich danych pisze :arrow: Vitascene 1.0.33 mamy tam kilka już takich gotowców i jeszcze bardziej rozbudowanych wizualnie czyli klik>klik i już gotowe :mrgreen: nic pracy nic pomyślunku tylko klik>klik :mrgreen:

czwartek, 10 stycznia 2008, 20:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

a dla leniwych Mr. Green Digital w swoich danych pisze Arrow Vitascene 1.0.33 mamy tam kilka już takich gotowców i jeszcze bardziej rozbudowanych wizualnie czyli klik>klik i już gotowe Mr. Green nic pracy nic pomyślunku tylko klik>klik Mr. Green

Pisząc moją odp. zakładałem, że autor nie ma dostępu do Vitascene. :roll:

piątek, 11 stycznia 2008, 09:20
Moderator
Moderator

Vitascene instaluje się chyba do wszystkich programów ( tak pisze na stronie producenta ) > zwracam uwagę , że są tam dwie zakładki po kilkanaście takich gotowych efektów do napisów . w pinnacle ultimie mamy vitascene za free :mrgreen: a jak rozwiązać ten problem jeśli nie mamy vitasceny > ściągamy demo ( link na e-mail po około 10 minutach ) wersję demo instalujemy sobie w naszym programie > będzie demo , ale jest zawsze ale :idea: :!: export projektu do pliku dv lub mpg2 i już gotowe :mrgreen:a export do pliku wideo nie jest zablokowany , czyli zostaje tylko dodać gotowy napis do projektu :roll:

p.s. :mrgreen: przepraszam napewno taki kiczowaty napis :mrgreen:

piątek, 11 stycznia 2008, 18:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Vitascene instaluje się chyba do wszystkich programów ( tak pisze na stronie producenta ) > zwracam uwagę , że są tam dwie zakładki po kilkanaście takich gotowych efektów do napisów . w pinnacle ultimie mamy vitascene za free Mr. Green a jak rozwiązać ten problem jeśli nie mamy vitasceny > ściągamy demo ( link na e-mail po około 10 minutach ) wersję demo instalujemy sobie w naszym programie > będzie demo , ale jest zawsze ale Idea Exclamation export projektu do pliku dv lub mpg2 i już gotowe Mr. Greena export do pliku wideo nie jest zablokowany , czyli zostaje tylko dodać gotowy napis do projektu Rolling Eyes

Jest to Oczywiste i na pewno ta informacja przyda się nowym posiadaczom Vitascene (teraz dużo staniał, ja dałem jeszcze 1399 pln :evil: )

Cytuj:
p.s. Mr. Green przepraszam napewno taki kiczowaty napis Mr. Green

Czepiasz się niepotrzebnie (nawiązując do innego tematu) :roll: )
My tu gadu-gadu, a autor tematu pewnie dalej nie wie jak zrobić owe tajemnicze linie.

Pozdro

sobota, 12 stycznia 2008, 15:37
Nowy
Nowy

A wie może ktoś jaka muzyka jest w tym materiale zastosowana, będę wdzięczny za info :)

poniedziałek, 4 lutego 2008, 16:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A wie może ktoś jaka muzyka jest w tym materiale zastosowana, będę wdzięczny za info Smile

Kolego o tym klipie było juz pisane x razy, ale podpowiem Ci szukaj w soundtracku filmu "WYSPA" -The Island :mrgreen:

pozdro

poniedziałek, 4 lutego 2008, 16:52
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

tommyk7 jeśli siedzisz w AAE to bedziesz wiedział o co chodzi_ polecam ci iść trochę dalej i użyć: Storke,echo,glow+jakiegoś blura

poniedziałek, 4 lutego 2008, 20:08
Bywalec
Bywalec

Post Re: Jak to zrobić??
Steve Jablonowsky - My name is lincoln.

wtorek, 19 lutego 2008, 17:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Jak to zrobić??
My name's Lincoln z filmu Wyspa. Widziałem kiedys podobna czołowke do sklejonej muzyki z Gladiatora tez jest super. Pozdrawiam

środa, 20 lutego 2008, 14:10
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]