Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 03:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 POMOC przy filtrach, przejsciach itp 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post POMOC przy filtrach, przejsciach itp
elo
Mam pytanie, czy ktos z Was jest z moze z blizszych lub dalszych okolic Rzeszowa? Jest taka sprawa ze koncze kleic teledysk i tym razem robie to w Adobe Premiere 6.5 i jest to moja pierwsza zabawa z tym programem. Gdybym mial czas to bym probowal samemu to pokonczyc lecz niestety czas mi sie konczy a klip mial byc gotowy na luty;)
Problem mam z tym ze do mojego adobe premiere 6.5 nie mam nic wiecej niz oferuje standardowe wyposazenie, czyli nic:) a te materialy wszystkie pociete mam w surowym stanie i poprostu chcialbym zawitac z kompem do kogos kumatego z tego forum, zaplacic mu za poswiecony czas i poprostu dokonczyc nakladanie filtrow i przejsc juz z nim, zeby zaoszczedzis na czasie. Jesli ktos ma sporo ciekawych filtrow i przejsc takich typowo teledyskowych (jak przejscia - przeblyski, filtry - drgania) za pomoca ktorych mozna uczynic material video bardziej dynamicznym i jesli moglby zaoferowac mi pomoc to niech sie odezwie do mnie na maila elvis_lasvegas@o2.pl to pojasnie wszystko bardziej szczegolowo. Chce zaoszczedzis na czasie i skorzystac z pomocy kogos kumatego i zalatwic to wszystko jaknajszybciej i skonczyc wreszcie z tym klipem. Z gory wielkei dzieki za pomoc!

piotrek
elvis_lasvegas@o2.pl

środa, 13 lutego 2008, 01:29
Bywalec
Bywalec

Post Re: POMOC przy filtrach, przejsciach itp
dobra widze ze niebardzo to moze w inny sposob spytam
niech mnie ktos nakieruje czego szukac zeby "wgrac" w moj adobe premiere 6.5 dodatkowe filtry, przejscia i ciekawe napisy poczatkowe itd itd itd

jaki dodatek do adobe premiere 6.5 bedzie zawieral jakies ciekawe teledyskowe filtry, (kolorystyczne nakladki, trzesace sie obrazy, rozmycia, rozmazania, znieksztalcenia obrazu poprzez np jego dublowanie) i jakies ciekawe dynamiczne przejscia pomiedzy elementami (jak np. przeblyski)
jestem zdesperowany

bede dozgonnie wdzieczny jesli ktos z Was napisze mi swoje propozycje czego powinienem szukac i co jego zdaniem bedzie sie nadawalo.

z gory wielkie dzieki
pozdrawiam!

poniedziałek, 18 lutego 2008, 20:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]