Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 11:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 pinnacle 9 problem z podkładem dzwieku 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post pinnacle 9 problem z podkładem dzwieku
Witam
mianowicie mój problem polega na tym iz jak zmontuje juz cały film mieszany zdjecia z klatkami filmu zgranego z kamery i podłoże podkład muzyczny z *.mp3, to kiedy wybieram twórz dysk (w opcjach mam ustawione ze ma jakośc w dvd i od razu wypalić na płycie) potem po odtwarzaniu filmu w MENU płyty jest dzwięk podkładu z mp3 a kiedy juz sie film zmontowany, to jest brak podkładu z pliku mp3 jakby wogóle go nie było a co dziwniejsze dzwiek z taśmy kamery jest. Z góry dziekuje za odp

piątek, 22 lutego 2008, 18:04
Moderator
Moderator

Post Re: pinnacle 9 problem z podkładem dzwieku
Moją pierwszą reakcją na problemy z dźwiękiem w Pinnacle było zawsze zamienienie mp3 na coś innego. Zobacz czy zamiana na WAV przed zastosowanie w Pinnacle coś da, albo nawet wypalenie płytki CD (RW najlepiej) za pomocą Windows Media Playera i import z płytki.

piątek, 22 lutego 2008, 18:34
Nowy
Nowy

własnie wav ten nie czyta mam w środku takie jak pstrykniecie z aparatu i także nie działa, jedynie podkład muzyczny jest w Menu płyty, najgorsze jest to że kiedyś wszystko było wporzadku przed formatem a dekodery zainstalowane takie same tyle ze doinstalowałem pinnacle holywood ale chyba nie ma to wpływu

piątek, 22 lutego 2008, 19:02
Moderator
Moderator

Nie czyta WAV, to może zapisz wszystkie projekty i przeinstaluj Studio.
Skąd wziąłeś dźwięk pod menu? Z innych przyczyn to może być jeszcze za długi projekt jak na możliwości konfiguracji sprzetowej, wypalanie od razu na płytkę, zamiast z użyciem etapu pośredniego - zapisz na dysk / defragmentacja / wypal płytkę...

piątek, 22 lutego 2008, 19:19
Nowy
Nowy

właśnie pod menu dałem tez mp3 tyle ze wyciety kawałek. i nawet sprawdzałem czy tak samo jest skompresowany, w sprzecie nie ma przyczyny dlatego ze przed formatowaniem własnie było wszystko wporzadku i myslałem ze coś w ustawieniach mieszam ale juz sam nie wiem pomyslałem moze ktoś miał ten sam problem, bo to w sumie sie tak zachowuje jak by wogóle nie było muzyki w linijkach może dołacze zdjecie za chwile

film ma tylko 11 min.. i co najlepsze jak puszczam go w werscji roboczej jeszcze nie nagrane na płyte to wszystko gra i buczy :)

dodaje: a stworzłem film jako mpeg i wszystko jest w nalezytym porzadku to coś musi być w opcjach przy tworzeniu dysku

Załączniki:
pinnacle.JPG
pinnacle.JPG [ 138.95 | Przeglądane 101 razy ]
piątek, 22 lutego 2008, 23:08
Nowy
Nowy

wkoncu zrobiłem opisze co i jak jakby miał podobny przypadek okazało sie że kiedy podkładam dziek pod menu właśnie ginie cały podkład w filmie nie wiem dlaczego taksie dzieje ale próbowałem na RW na wszystkie sposby i takie mi sie wysnuły wnioski pozdrawiam wszystkich monterów

poniedziałek, 3 marca 2008, 00:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]