Teraz jest sobota, 23 marca 2019, 00:48

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 zgrywanie z płyty DVD dp Pinnacle 10.6 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post zgrywanie z płyty DVD dp Pinnacle 10.6

Błagam o pomoc. Jestem studentką architektury i bronię pracy dyplomowej 26.09.2008. Dostałam z Atlanty płytkę DVD i chciałam ją dołączyć (po odpowiedniej obróbce) do mojej pracy.
Proszę o pomoc "krok po kroku" ponieważ jestem noga w tych sprawach.

Jednocześnie proszę o niestosowanie inwektywów .
Jowanka G.

niedziela, 24 sierpnia 2008, 15:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: zgrywanie z płyty DVD dp Pinnacle 10.6
pepe2008 napisał(a):
Błagam o pomoc. Jestem studentką architektury i bronię pracy dyplomowej 26.09.2008. Dostałam z Atlanty płytkę DVD i chciałam ją dołączyć (po odpowiedniej obróbce) do mojej pracy.
Proszę o pomoc "krok po kroku" ponieważ jestem noga w tych sprawach.

Jednocześnie proszę o niestosowanie inwektywów .
Jowanka G.

Witaj
Z Pinnacle Studio osobiscie nie korzystam. Kiedyś testowałem wersję 9 i stwierdziłem że to nie dla mnie. Ale do rzeczy: Na początek odradzam Ci wersje 10 bo z tego co czytałem wiele osób ma z nim rózne problemy. Ściągnij sobie lepiej jakiegoś Triala wersji 11 lub nowej 12 (oczywiście nie oznacza to, że twoja wersja 10.6 nie będzie chodzić. Mówię tylko co stwierdzili Ci, którzy nabyli wersję 10).
A sama obróbka płyty DVD nie powinna stworzyć Ci problemu. Po prostu ładujesz płytę w napędzie i importujesz materiał do projektu. O ile pamiętam jest tam gdzieś opcja importu DVD. A z resztą to już sobie poradzisz. Materiał przeciągasz z okna projekt na timeline i montujesz. :wink:
Jest jeszcze jedna sprawa. Piszesz, że płytke dostałaś z Atlanty, więc raczej na pewno będzie ona nagrana w NTSC i oczywiście musisz to uwzględnić przy tworzeniu projektu i materiale końcowym który pewnie będziesz miała w PAL-u.

Miłego Dnia

http://www.facebook.com/produkcjafilmowa

niedziela, 24 sierpnia 2008, 16:44
Nowy
Nowy

Witaj.
B.dziękuję za info dot.Pinnacle 10.Już wcześniej zaimportowałam płytkę DVD (system PAL) ale i tak nie mogę dalej działać bo ciąge okno z żądaniem uaktywnienia Dolby 2CH Encoding/Decoding, którą można nabyć.Postępuję dalej wg instrukcji i nabywam 2 darmowe Codecs MPEG-2 Unlock i Codecs MPEG-4 DivX. Otrzymuję klucze aktywacji, które wprowadzam do Pinnacle.
Przechodzę do Pinnacle i klikam na "ikonę -okno" Title-1 i pokazuję się na powrót żądanie uaktywnienia Dolby2CH E/D.
Mogę tak robić w kółko i ciągle ten sam wynik. Otrzymuję nowe klucze aktywacji, wprowadzam je do Pinnacle, klikam na Title i sytuacja się powtarza.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za dobre chęci.
Jowanka

wtorek, 26 sierpnia 2008, 10:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie wiem czy to może mieć znaczenie, ale wersja 10.6 w moim przypadku była bezużyteczna. Natychmiast zaaplikowałem darmowy update do wersji 10.7 i na niej działam.

Dotychczas nie próbowałem importować DVD, ale dziś w domu spróbuję i dam znać.

Oczywiście na początku wgrałem tych kilka darmowych licencji z netu, ale nie przypominam sobie jak to się robiło. Wiem, że nie było problemu bo bym coś zapamiętał - to już 2 lata minęły.

wtorek, 26 sierpnia 2008, 10:52
Nowy
Nowy

Pozdrawiam .Duże dzięki. Czekam na efekty prób.
Jowanka

wtorek, 26 sierpnia 2008, 11:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]