Teraz jest piątek, 14 grudnia 2018, 09:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 montaz jaki program ?? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post montaz jaki program ??
Witam....co sadzicie o tych produktach Edius 4.6 i Ulead ? jak znam zycie to kazdy powie najleprzy program do montazu Adobe/Sony....zabardzo sie nieznam na obrobce wideo wiec musze sie pytac jak osoba poczatkujaca....samo za siebie mowi.

ostatnio nakrecilem filmik kamerka Sony VX2100 nie jest to moja kamera bo mam ja pożyczoną wiec zabardzo tez sie nieznam na tym sprzecie jak posiadam 2dni tylko ...jakiego sprzetu potrzebuje zeby to wzucic na kompa i stwozyc jakis filmik DVD?

wtorek, 7 października 2008, 13:31
Moderator
Moderator

Post Re: montaz jaki program ??
Taki który jesteś w stanie szybko dobrze opanować. Przejrzyj triale Adobe Premiere, Canopus Edius, Sony Vegas, jeżeli ma to być ważne dla Ciebie zajęcie. Nauka będzie jednak trwała jakiś czas. Jeżeli wiesz że będziesz mógł poświęcić mało czasu na naukę programów, to przejrzyj triale ich uproszczonych wersji - Premiere Elements, Edius Neo, Vegas Movie Platinium i wybierz któryś z nich. Ma to wtedy jeszcze jedną zaletę - cenę, a pozwoli z czasem przesiąść się łatwiej na profesjonalną wersję programu. Jeżeli zawsze będzie to dla Ciebie zajęcie uboczne, to wystarczy Studio firmy Pinnacle, bądź Ulead - obydwa po polsku. Nie ma obiektywnie najlepszego lepszego programu. Zawsze jest pytanie o cenę, wiedzę, cel jego wykorzystania, którego nie znamy, bo nie napisałeś. Dandre z Filmowca ma rację. Również WMM można zrobić bardzo interesujący film, wspomagając się trochę innymi programami, a całym pakietem Adobe - nie znając go - zrobisz gniota, o ile w ogóle coś z tego wyjdzie. Dlatego Ty oceń jaki program dasz radę perfekcyjnie opanować, za jaki bez szkody dla zdrowia zapłacić...
Wiem że to trudna rada, ale uwierz że warto spróbować. Dalsze pytania będą miały o wiele więcej sensu i odpowiedzi na nie przyniosą Ci wiecej pożytku, gdy już chociaż bardzo pobieżnie obejrzysz w działaniu te programy.

wtorek, 7 października 2008, 20:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]