Teraz jest piątek, 14 grudnia 2018, 05:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Capture debiut na Studio 8 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Capture debiut na Studio 8
Witam.
Wczoraj miałem debiut. Pierwszy raz zgrałem materiał (analogowy) do komputera. Udało mi się to po dwóch miesiącach walki z kartą i płytą główną. Mam Pinnacla DeLux i całkowicie nie chciał współpracować z płytą Microstara. Teraz mam VIA i wszystko jest „w miarę” w porządku. Mój obecny, pierwszy problem polega na tym, że nie mogę zmienić w Studio 8 jakości zgrywanego materiału. Instrukcja mówi, że program posiada 3 wartości do zgrywania analogowego (good, better, best) . Tylko ja za nic nie mogę dojść, gdzie ( a raczej, skąd) je wybrać. Nigdzie ich nie mogę znaleźć w programie. Drugi problem, to przechwytywanie tylko 17min. i 14 sek. materiału. Potem mogę robić to dalej, ale już jako kolejny plik. Instrukcja mówi, że te ograniczenia istnieją, ale tylko na Win98, 2000. Ja mam XP Pro. Chyba, że to sprawa analogowego zrzutu i takie ograniczenia występują bez względu na system. Co prawda będę mógł sobie z tym poradzić przy edycji, ale nie mam pewności, czy po montażu program „uzna mi” większy plik i czy będę mógł go nagrać na płytkę CD. Swoją drogą, to za cholerę nie pojmuję, dlaczego pliki są tak OGROMNE. :)
Jeżeli ktoś pomoże mi „wejść na te schody”, będę mocno wdzięczny.
Nara.

piątek, 4 lipca 2003, 12:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
W kartach Studio Deluxe nie można zmieniać jakości materiału ponieważ z obu źródeł zgrywa do DVAVI (cyfrowe AVI) ,opisane przez ciebie funkcje występują w karcie DC 10 +.Sprawdz jaki jest system plików na twoim dysku twardym (wybierz dysk lewy przycisk myszy/właściwości).Jeśli masz FAT 32 to musisz zmienić na NTSC (najlepiej sformatuj dysk i od nowa załóż NTSC i WIN XP).
Pozdrawiam

poniedziałek, 7 lipca 2003, 10:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]