Teraz jest piątek, 4 grudnia 2020, 15:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 zagadka!! pomozcie ! 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post zagadka!! pomozcie !
Witam
Mam kolejny problem - zmontowalem film w Ulead Video Studio 7.0 film ma 47 minut i zajmuje kolo 10 GB, pierwszy problem pojawil sie przy eksportowaniu zlozonego filmu na kamere - niestety nie uaktywnila sie opcja eksportowania filmu do kamerki, jest to mozliwe tylko z zapisanym filmie w formacie DV, tak wiec pelen rozpaczy ze bede musial usunac wieksza czesc mojego dysku wzialem sie do roboty i wygospodarowalem 12 GB filmu i zapisalem wczesniej zmontowany film do nowego pliku, tak tez powstal mi film z czym ze jestem rozczarowany (( po pierwsze czasem jaki sie on tworzyl ROBILEM TO 3 razy pierwsze 2 razy trwaly okolo 5 godzin ten ostatni zajal mojej maszynie 12 godzin dodam ze byl to ten sam film!! Po drugie CO NAJWAZNIEJSZE film zapisal sie w extra jakosci i w ogole ale gdy wchodzi moj podklad muzyczny MP3 glos strasznie zarywa ((( ciekawe jest to ze nie zawsze tzn przy niektorych mp3 zarywa momentami a przy niektorych praktczeni w ogole nie da sie go sluchac myslalem ze moze jednorazow sie zle zapisalo stad moje 3 proby niestety za kazdym razem bylo to samo (( czy ktos moze mi wyjasnic dlaczego tak sie dzieje? jak sobie z tym poradzic? chialbym nagrac ten cholerny film z podkladem muzycznym w tle a tu taka lipa ...
prosze wszystkich o pomoc! dodam ze mam Durona 800 256 Ram i hdd 40 GB, zy jest mozliwe ze sprzet sobie nie radzi z tym zadaniem i dlatego przy wkladaniu muzyki zacina? sie ten glos? OBRAZ IDZIE DALEJ, ... czekam na pomoc mam nadzieje ze ktos cos bedzie mogl pomoc

piątek, 5 marca 2004, 01:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

w ums jest funkcja "smart render", dzieki niej nie trzeba przeliczac calego materialu ponownie na dysk aby go nagrac, zobacz czy jest cos takiego w uvs i w razie czego poczytaj jak z tego korzystac

piątek, 5 marca 2004, 08:14
Bywalec
Bywalec

Tommy dzieki za odpowiedz, zrobilem jak pisales tzn zmienilem mp3 na wav ale teraz to totalne jaja sie robia bo nie ma ani glosu w filmie ani muzyki z pliku WAV :(
co do opcji "smart render" to wyskakuje mi jakis komunikat z wyborem YES\NO w UVS 7.0 przy wrzucaniu do timeline filmow, daje YES ale opcja eksport sie nie uaktywnia, szukalem tez w opcjach tego smart rendera ale nie doszukalem sie :(
co w takim raize mozesz mi jezcze polecic?
EXPERCI - Matrix, Rafal,keram,Ulv pomozcie niedoswiadczonemu koledze :)

niedziela, 7 marca 2004, 02:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

trudno powiedziec, spotkalem sie z podobnym problemem, ale zamiana na wav pomogla,
przy eksporcie i wyborze kodekow, przy formacie dv, w zaleznosci czy jest to type1 czy type2 mam do wyboru audio: dv pal lub pcm, zobacz jak ty masz i sprobuj moze go zamienic na drugi z podanych,

wtorek, 9 marca 2004, 19:28
Bywalec
Bywalec

środa, 10 marca 2004, 21:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]