Teraz jest niedziela, 24 marca 2019, 07:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 VideoInstrukcje o Montażu 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post VideoInstrukcje o Montażu
Witam Forumowiczów,
Ostatnio zastanawiał mnie fakt, czy nie byłoby warto podjąć się ciekawej inicjatywy związanej z promocją nauki montażu rożnego rodzaju filmów. Jako, że sam jestem w obecnej chwili zawziętym poszukiwaczem wszelkiej teorii i praktyki na temat montażu filmowego, mam do ekspertów zapytanie. Czy jest możliwość przygotowania krótkich video triali jak i budować dobry klip, film reklamowy, film z imprezy, czy też krótki film z fabułą. Nie mówię tutaj o funkcjach operatora kamery, tylko stricte działania montażowe. Myślę, że materiał to jedno, montaż to drugie...Interesowała by mnie opcja zakupu takich triali np. poprzez internet, bezpośrednio do ściągnięcia. Niewątpliwie znaleźli by się chętni do takich video poradników. Natrafiłem ostatnio na portal: http://www.biteo.pl, na którym można umieszczać takie formaty plików i tam je sprzedawać. Bardzo interesowała by mnie taka opcja ściągania z netu, bo mieszkam poza Polską i przesyłka pocztowa nie wchodzi w grę( koszta itp.) Czekam na propozycje:)i pozdrawiam :D

piątek, 20 sierpnia 2010, 17:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: VideoInstrukcje o Montażu
Poszukaj na YouTube użytkownika videomaker. Następnie ich strony w internecie, tam masz to wszystko (in inglisz).

piątek, 20 sierpnia 2010, 22:47
Nowy
Nowy

Post Re: VideoInstrukcje o Montażu
Ok, dzięki serdeczne rzeczywiście materiału jest tam masa i nawet ciekawie to się prezentuje. Mam jeszcze 3 pytanka:
1) Jaki soft byście polecili do profesjonalnego montażu na początek oczywiście za przystępną cenę.
2) Czy jest jakaś polska szkoła realizacji klipów dostępna w formie e-learningu, czy podobnych Video Tutoriali?
3) Czy warto umieszczać w necie takie tutoriale?

wtorek, 24 sierpnia 2010, 18:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]