Teraz jest środa, 26 czerwca 2019, 12:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Nagranie filmu 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Nagranie filmu
Witam
Mój znajomy posiada kamerę Sony (nie znam nazwy modelu), która zapisuje obraz na wbudowanym, wewnętrznym dysku twardym. Poprzez USB kopiuję pliki na dysk mojego komputera. Uruchamiam program Pinnacle Studio 9 i tutaj zaczynają się problemy. Nie mogę normalnie obrabiać obrazu. Program niby widzi pliki (format mpg), dodaje je do ścieżki na której dokonuje się obróbki, ale nie pozwala na odtworzenie obrazu i dźwięku. Powoduje to, że obróbka filmu jest praktycznie niemożliwa. Próbowałem zgrać ten film na płytę DVD jednak po około 2 godzinach renderowania wystąpił jakiś błąd.
Próbowałem także użyć programu Nero i tutaj program widział film jednak nie widział dźwięku.
Ja mam kamerę Sony na kasetki miniDV i powyższe programy działają super. Mogę obrabiać obraz tak jak chcę, a z kamery z dyskiem twardym nie mogę praktycznie nic.
Bardzo proszę o pomoc co należy zrobić, żeby móc swobodnie obrabiać a potem zapisywać w formacie DVD filmy nagrane kamerą z dyskiem twardym.
Czy można ustawić kamerę, żeby zapisywała pliki w formacie, który będzie obsługiwał program Pinnacle?
Jakiego ewentualnie innego programu mógłbym użyć?
W załączeniu screen z programu Pinnacle, pokazujący w jakim formacie są zapisane pliki i że są dodane do osi czasu.
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź na ten temat.

Załączniki:
Komentarz: Screen
Pinnacle.JPG
Pinnacle.JPG [ 144.8 | Przeglądane 60 razy ]
poniedziałek, 24 stycznia 2011, 21:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]