Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 12:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 kto przerobił z Helionu " Adobe premiere CS4 ' 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post kto przerobił z Helionu " Adobe premiere CS4 '
Witam
Pytam dlatego że kartka po kartce przerabiam ją i będąc na stronie 111 jest polecenie otwarcia pliku lekcji Lesson 06-3.prproj . Ma tam znajdować się wg .autora już gotowa sekwencja by móc porównać ją z własną . Jak otwieram L... 06-3prproj . mam tylko sekwencje składającą się z czerwonych plansz w paru językach . Nie wiem czy złe tłumaczenie z oryginału czy żle przygotowana płyta z materiałem dydaktycznym czy może coś jeszcze innego .
Pominąć i dalej ?

wtorek, 1 lutego 2011, 21:14
Nowy
Nowy

Post Re: kto przerobił z Helionu " Adobe premiere CS4 '
jesli wystepuja czerwone plansze w kilku jezykach, to znaczy ze pliki projektu nie sa zlinkowane z tymi rzeczywistymi na linku.
Zaznacz te pliki w oknie projektu, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Link Media". Kiedy znajdziesz juz te pliki wszystko powinno byc ok.

środa, 2 lutego 2011, 09:36
Bywalec
Bywalec

Post Re: kto przerobił z Helionu " Adobe premiere CS4 '
dzięki za pomoc chociaż coś dalej nie mogę tego zrobić - gdy w panelu projekt zaznaczam Lesson 06-3 do zaimportowania dostaję komunikat " Project import type " i do wybrania dwie opcje "Import Entire Project " i "Import Selected Sequences " Ja zaznaczam Selected a potem w nowym oknie Complete by ponownie na Timeline dostać czerwone z napisami .

A swoją drogą Wydawnictwo Helion powinno było przed oddaniem materiału tego do druku , zrecenzować tekst i rysunki by rzeczywiście - zgodnie z prawdą zaprezentować czytelnikowi pozycję pełną rzetelnej informacji .

piątek, 4 lutego 2011, 21:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]