Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 19:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Podłączenie kamery do komputera 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Podłączenie kamery do komputera
Mam trudności ze zgraniem (przechwyceniem obrazu) z cyfrowej kamery Panasonic do komputera. Większość programów ma trudności, nie może znalesc capture driver. Mam Win 98 dysk 80GB, 256 MB, GF4. Kamera pojawia się w systemie jako Microsoft DV kamera i magnetowid, Driver Microsoft WDM Image Capture ver. 4.10.0.2222. Mam kontroler IEEE1394. Proszę o plecenie jakiegoś programu przechwyywania video jak najprostrzego. Próbowałam na MediaStudio, VirtualDub i innych. Nie mogą odszukać drivera do kamery. Czy mam zainstalować coś specjalnego? Mam prościutki programik DVIO, który przechwytuje obraz ale nie pokazuje obrazu na ekranie. To że pliki zapisują się tylko po 15 min. to inna sprawa, na którą znalazłam odp. na łamach tego forum. (wielkie dzięki). Jest taki prog. Ferro PL, ale nie mogę przechwycić przez niego obrazu. Czy są gdzieś dostępne informacje na ten temat? Gdzie jest problem? Proszę o radę.

środa, 27 sierpnia 2003, 11:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Prawdopodobnie wina leży po stronie windowsa. Windows 98 nie obsługuje kamer cyfrowych. Dopiero 98 SE i inne dalsze mogą to robić. Spróbuj zmienić system i wszystko powinno byc OK

Pozdrawiam

Grzegorz C

środa, 27 sierpnia 2003, 12:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]