Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 12:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 zaklocenia z sieci - szlag mnie trafia! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post zaklocenia z sieci - szlag mnie trafia!
Witam.

Nie wiem jak sie pozbyc tego problemu. Byc moze kogos to tez spotkalo. Chodzi o to, ze gotowy material dv chce wrzucic przez kamere cyfrowa do magnetowidu po chinchach lub SVHS i na tasme nagrywaja sie rowniez ukosne kreski takie mrowiace, latajace. Efekt jest taki, ze mam podwojna robote czyli nagrywam najpierw material na kamere a potem z odlaczonej kamery od komputera po fire wire puszczam material do magnetowidu. czyli schemat jest taki: komp - fire wire - kamera - chinch - video. K... i zawsze z tym mialem problem jesli chodzi o zaklocenia z sieci przy karcie analogowej Video FX HDP takze. Jak sie tego pozbyc?? czy listwa z jakimis filtrami jest rozwiazaniem? Czyzawsze komp sieje takie zaklocenia?

Dzieki za ewentualna odpowiedz i pozdrawiam forumowiczow

bori

piątek, 29 sierpnia 2003, 05:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Sprawdź czy kabel jest O.K , długość jest też istotna ustaw wszystko odłącz TV od magnetowidu, najpierw sprawdź czy nie wystarczy odłaczenie anteny/ jeśli zbiorcza/ od TV. Magnetowid i komputer na jednum gniazdku zasilającym.

Ostatnio edytowano piątek, 29 sierpnia 2003, 09:02 przez Witek, łącznie edytowano 1 raz

piątek, 29 sierpnia 2003, 07:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

I jeszcze: wszystkie przewody zasilające podłączone do gniazda "z bolcem". Urządzenia bez zerowania - czasami pomaga odwrócenie wtyczki w gniazdku. "Sieje" Ci najprawdopodobniej któryś z zasilaczy w urządzeniach. Drogą eliminacji próbuj je znaleźć. Czasami pomaga połączenie obudów urządzeń jednym przewodem.

piątek, 29 sierpnia 2003, 08:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]