Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 08:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 jaki program do menu DVD / Pinnacle 15 nie działa 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post jaki program do menu DVD / Pinnacle 15 nie działa
Witam.
W tym tygodniu przesiadłem się na Pinnacle Studio 15 (jeszcze w wersji testowej, ale prawdopodobnie kupie licencje). Wcześniej korzystałem z Ulead Video Studio, ale przy ostatnim filmie troche zdenerwował mnie ten program. Z Pinnacle jestem bardzo zadowolony, ale nie moge utworzyć menu DVD. Po kliknięciu na odpowiednią ikonke wyskokuje mi komunikat "program nie odpowiada" (windows 7).

W związku z tym mam pytanie. Jaki polecilibyście program, w którym bez utraty jakości mógłbym łatwo stworzyć menu DVD z podziałem na kilka płyt. Mam obecnie film z wesela 2h 1min 32sek (można jeszcze zmniejszyć) i chciałbym go zmieścić na 2 DVD. Wcześniej poprostu usuwałem 1 lub 2 część i zgrywałem jako osobny film.

Pozdrawiam Patryk

sobota, 27 sierpnia 2011, 01:52
Nowy
Nowy

Post Re: jaki program do menu DVD / Pinnacle 15 nie działa
wygląda na jakiś błąd, a może jest to związane w wersją testową programu

niedziela, 28 sierpnia 2011, 18:10
Nowy
Nowy

Post Re: jaki program do menu DVD / Pinnacle 15 nie działa
Szczerze powiedziwaszy nie obchodzi mnie co powoduje błąd. Może wystarczyłoby przeinstalować program. Obecnie młodym dałem wersje testową w .avi i mają się określić czy coś chcą zmienić.

Poza tym oglądając samouczek zobaczyłem, że podobnie jak w Uleadzie utworzone DVD nie posiadają głównego menu (takie gdzie jest "start filmu", "wybór scen" itd.) tylko odrazu przenoszą widza na sceny.

Chchciałbym skorzystać z całkowicie innego programu, dzięki któremu ukończony projekt i zapisany np. w avi lub mp4 bedę mógł przerobić na DVD z podziałem na płyty i stworzeniem w/w głownego menu

Nie chciałbym ściągać pokolei każdego programu i szukać interesujących mnie funkcji, dlatego chciałem zapytać tutaj.

niedziela, 28 sierpnia 2011, 19:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]