Teraz jest niedziela, 24 marca 2019, 15:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Problem z chapterami 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Problem z chapterami
Mam spory problem. Materiał przygotowałem w premiere- tam nadałem encore chapter. Dynamic link przeniosłem projekt do encore. Utworzyłem menu. Na timeline mam chaptery 1-13. 6 z nich podlinkowanych mam do wyboru scen. 6 na osi jest pustych jako koniec danego rozdziału w wyborze scen.
Jako odtwarzanie całości zrobione mam new playlist i w niej mam wszyskite chaptery z osi dodane po kolei i jako end action jest powrót do menu. Odtwarzając film w komputerze, bądź na płycie i dochodząc do kolejnego chaptera zamiast przerzucenia do kolejnego, cofa mnie na jego początek i puszcza to samo jeszcze raz. Po obejrzeniu jeszcze raz tego samego przejście jest prawidłowe i przerzuca do kolejnego rozdziału. Co jest grane?
Myślałem, że jest to spowodowane tym, że mam kilka chapterów blisko siebie (około 4 sekund) i może to powoduje taką sytuację. Na nieszczęście to nie było to, ponieważ sprawdziłem w miejscach w których są od siebie oddalone i jest ten sam problem.
Jak ma sobie z tym poradzić?

Zrobiłem projekt w encore przy uzyciu opcji override. W wersji na blu ray działa wszystko tak jak należy, natomiast po zmianie projectu na dvd w opcjach encore wszystkie chaptery są inaczej odtwarzane. np. blu ray wstrzymuje odtwarzanie i wraca a na dvd leci dalej.
Jak to mozliwe skoro ustawień nie zmieniałem?

środa, 2 listopada 2011, 00:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Problem z chapterami
Dobra, problem tkwił w odtwarzaczu na komputerze, który inaczej wskazywał ściężkę płyt blu ray a inaczej sd. To mnie wprowadzało w błąd. Także dziękuję za uwagę. :)

czwartek, 3 listopada 2011, 22:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]